adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,893 USD-S:5,903 EURO-A:6,565 EURO-S:6,577

5 yılda Ceyhan`ı değiştireceğiz

Ceyhan Belediye Başkan V. Ali Alper Boydak Basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda, 5 yılda Ceyhanın çehresini değiştirmezsem bir daha aday olmam dedi.
  • 5 yılda Ceyhan`ı değiştireceğiz
< >
6.2.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 1109 Kişi Okudu


Ceyhan Belediye Başkan V. Ali Alper Boydak Basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda, "5 yılda Ceyhan`ın çehresini değiştirmezsem bir daha aday olmam" dedi.

Gölovası`nda Mesut`un Yeri Balık Lokantasında Ceyhan`daki Basın mensuplarıyla bir araya gelen Ceyhan Belediye Başkan Vekili ve Cumhur İttifakı`nın Adayı Ali Alper Boydak, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


"YOL ÇÖZÜLÜR; MESELE CEYHAN`I DEĞİŞTİRMEK "


Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Boydak; "Yol, park vs işler ilçenin çehresini değiştirmiyor. Kuşkusuz ki bunlar yapılmalıdır. Mesela yol konusunda çok eleştiri alıyoruz, halkımız haklı ama bunun siyaset malzemesi yapılması doğru değil. İlçemizde doğal gaz hatının geçilmesinden dolayı yollarımız kazıldı. Buraları asfaltlandırabilirdik ama Ceyhan`da su hattı çekiliyor. Asfaltlama yapsaydık, minimum 20 Milyon TL çöpe atılacaktı. Şuan tamiratlar yapılıyor ama kısa bir süre sonra su hattı nedeniyle tekrar kazılacak. Biz Ceyhanlı`nın parasını çöpe atmamak için asfalt yapmadık, su hattı geçtikten sonra Ceyhan`ın her sokağını asfaltlandıracağız" dedi. 


BAKANLIK DÜZEYİNDE KENTSEL DÖNÜŞÜM OLACAK


Ceyhan`da yeni imar açmayacaklarını söyleyen Boydak, "Ceyhan`da ciddi bir kentsel dönüşüme ihtiyaç var. Eski yapılar harabe durumunda dururken yeni yeşil alanların imara açılması doğru değil. Kentsel Dönüşüm ile ilgili bakanlık düzeyinde protokol imzalandı. Bakanlık ile birlikte yürütülmezse Ceyhan`da kentsel dönüşümün gerçekleşmesi imkansız. Bu bağlamda proje hazırlanıp, bakanlığın 2019 yılı bütçesine dahil edilmiştir" dedi.


"YAPMAYACAĞIMIZ HİÇ BİR ŞEYİ VAAT ETMEYİZ"


İlerleyen günlerde projelerini açıklayacağını söyleyen Başkan Boydak; "Şuan projelerimizin baskısı yapılıyor. Yakın zamanda basına açıklayacağız. Yapamayacağımız hiç bir şeyi vaat etmeyiz, vaat ettiğimiz her projeyi de 5 yıl içerisinde gerçekleştireceğiz" dedi.


"15 İLÇEYİ KAZANACAĞIZ"


Cumhur İttifakı`nın adayı olarak, Ceyhan başta olmak üzere 15 ilçe ve Adana Büyükşehir Belediyesi`ni kazanacaklarını ileri süren Boydak; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli`nin önderliğindeki Cumhur İttifakı tabana yansıdığını görüyoruz. Allah izin verirse Adana Büyükşehir başta olmak üzere 15 ilçeyi de kazanacağız" dedi.

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammet İslam Bünül ve belediye müdürleriyle birlikte gazetecilerle bir araya gelen Başkan Boydak, gösterdikleri ilgiden dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP

Yorum Yapanlar
Inşallah başkan hiç umudumuz yok ama bu ekiple daha da zor
Ceyhanlı 7.2.2019