2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Halı Yıkama Firmalari,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,OTO GÖÇÜK ONARIMI,ADANA BOYASIZ OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,ADANA OTO ÇİZİK GİDERME ONARIM MERKEZİ,ADANA VAKUMLU GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,DERİN ÇİZİK ONARIMI,PARK HASARI ONARIMI,OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,OTO GÖÇÜK,ADANA DOLU HASARI OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,KURUMSAL OTO GÖÇÜK ,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,Adana Boyasız Vakumlu Oto Göçük Merkezi,kuru temizleme poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Otomatik Halı Yıkama Makinası,İş Makinaları Yedek Parçaları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Niğde Halı Yıkama,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,331 USD-S:5,341 EURO-A:6,076 EURO-S:6,087
  • Facebook
  • YORUM YAP


Normal zamanda Mart 2019`da yapılması beklenen ancak erken yapılması ihtimal olan yerel seçimler için şimdiden kolları sıvadılar.

Seçim ofisi için daha şimdiden 5 işyeri kiralayanı mı dersiniz, yoksa çeşitli alanlara reklam giydirmesi yapan ya da reklam alanı rezerve edeni mi?

Herkese ulaşabilmek için ekip analizi yapan, ekibi tamamlama uğraşı devam ediyor.

Yaşanan sorun ve sıkıntıları yerinde gören, seçmen ile görüşen, onları dinleyen, not alan, yönetici konumuna geldiklerinde çözüme kavuşturmak için cilt cilt not defteri tüketir vaziyette olanlar da var.

Her birinin en çok not aldığı ortak konu yol-suzluk olsa da yine de not almayı ihmal etmiyorlar. En azından bu dönemde taleplerin geneli hep yol olduğundan çokta zorlanmıyorlar. Düşünebiliyor musunuz, şehirde yaşıyorsunuz ve belediyenin olmazsa olmazı olan yolların yapılması bile artık lüks duruma geldi.

***

Oysa eskiden öyle miydi?

Seçmen, yatırım derdi, park derdi, semt ve pazar sahası derdi. Çocuğuna iş, mahallesine okul, cami, alışveriş merkezi derdi. Bunları unutan halk, `Yolumuz yapılsın da başka bir şey istemiyoruz` demeye başladı.

Göreve geldiklerinde yapacak çok şeyleri olmadığını biliyorlar ama vatandaşı dinlemek bile seçmeni mutlu ettiklerinin farkında olsalar gerek. O nedenden olsa gerek ki `Sizi dinliyoruz` mesajını vermeyi ihmal etmiyorlar...

***

Daha şimdiden kolları sıvayan, halka giden, ekip kuran, yapacaklarını söyleyen, seçim ofisi tutan-ları belediye başkan adayları olduğunu düşünmüş olabilir hatta `Nerede, biz neden görmüyoruz?` demişte olabilirsiniz.

En başında söylemem gerekeni en sona bıraktım galiba...

Siz hiç seçime uzun zaman kala ortaya çıkan yerel siyasetçi gördünüz mü?

Biz de değişmeyen bir gelenektir, son viraja girmeden adaylar ortaya çıkamaz!..

Bunun nedeni kimine göre `Yıpranma`, kimine göre ise, taleplere karşılık verememektir.

Yazıda bahsedilenler ise, MUHTAR ADAYLARIDIR.

Daha seçim tarihi belli olmadan, ortaya çıkıp adayım diyen çok sayıda muhtar adayı var. Hepsi daha şimdiden seçmenin karşısına çıkıp, `Ben adayım, beni analiz edin, yapabileceğime inanıyorsanız seçin` mesajı veriyor. Bu özgüvenlerinden dolayı bize tebrik etmek düşüyor. Bu özgüvenlerinin siyasetçilerimize  örnek teşkil etmesini umuyoruz...