adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,668 USD-S:5,679 EURO-A:6,359 EURO-S:6,37
  • Facebook
  • YORUM YAP


Normal zamanda Mart 2019`da yapılması beklenen ancak erken yapılması ihtimal olan yerel seçimler için şimdiden kolları sıvadılar.

Seçim ofisi için daha şimdiden 5 işyeri kiralayanı mı dersiniz, yoksa çeşitli alanlara reklam giydirmesi yapan ya da reklam alanı rezerve edeni mi?

Herkese ulaşabilmek için ekip analizi yapan, ekibi tamamlama uğraşı devam ediyor.

Yaşanan sorun ve sıkıntıları yerinde gören, seçmen ile görüşen, onları dinleyen, not alan, yönetici konumuna geldiklerinde çözüme kavuşturmak için cilt cilt not defteri tüketir vaziyette olanlar da var.

Her birinin en çok not aldığı ortak konu yol-suzluk olsa da yine de not almayı ihmal etmiyorlar. En azından bu dönemde taleplerin geneli hep yol olduğundan çokta zorlanmıyorlar. Düşünebiliyor musunuz, şehirde yaşıyorsunuz ve belediyenin olmazsa olmazı olan yolların yapılması bile artık lüks duruma geldi.

***

Oysa eskiden öyle miydi?

Seçmen, yatırım derdi, park derdi, semt ve pazar sahası derdi. Çocuğuna iş, mahallesine okul, cami, alışveriş merkezi derdi. Bunları unutan halk, `Yolumuz yapılsın da başka bir şey istemiyoruz` demeye başladı.

Göreve geldiklerinde yapacak çok şeyleri olmadığını biliyorlar ama vatandaşı dinlemek bile seçmeni mutlu ettiklerinin farkında olsalar gerek. O nedenden olsa gerek ki `Sizi dinliyoruz` mesajını vermeyi ihmal etmiyorlar...

***

Daha şimdiden kolları sıvayan, halka giden, ekip kuran, yapacaklarını söyleyen, seçim ofisi tutan-ları belediye başkan adayları olduğunu düşünmüş olabilir hatta `Nerede, biz neden görmüyoruz?` demişte olabilirsiniz.

En başında söylemem gerekeni en sona bıraktım galiba...

Siz hiç seçime uzun zaman kala ortaya çıkan yerel siyasetçi gördünüz mü?

Biz de değişmeyen bir gelenektir, son viraja girmeden adaylar ortaya çıkamaz!..

Bunun nedeni kimine göre `Yıpranma`, kimine göre ise, taleplere karşılık verememektir.

Yazıda bahsedilenler ise, MUHTAR ADAYLARIDIR.

Daha seçim tarihi belli olmadan, ortaya çıkıp adayım diyen çok sayıda muhtar adayı var. Hepsi daha şimdiden seçmenin karşısına çıkıp, `Ben adayım, beni analiz edin, yapabileceğime inanıyorsanız seçin` mesajı veriyor. Bu özgüvenlerinden dolayı bize tebrik etmek düşüyor. Bu özgüvenlerinin siyasetçilerimize  örnek teşkil etmesini umuyoruz...