adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

AK Parti İlçe Başkanı Bünül`den CHP`li Avukat Volkan Konar`a sert ceva

Ak Parti 60. Ceyhan ilçe danışma meclis toplantısı gerçekleşti. Gerçekleşen toplantı da CHP`li Volakn Konar`ın açıklamalarına cevap veren İlçe Başkanı İslam Bünül`ün sözleri toplantıya damga vurdu.
  • AK Parti İlçe Başkanı Bünül`den CHP`li Avukat Volkan Konar`a sert ceva
< >
18.7.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 1665 Kişi Okudu

AK Parti İlçe Başkanı Bünül`den CHP`li Avukat Volkan Konar`a sert cevap

" Dönekliğin, kaypaklığın ve arsızlığın.."

Ak Parti 60. Ceyhan ilçe danışma meclis toplantısı gerçekleşti. Gerçekleşen toplantı da CHP`li Volakn Konar`ın açıklamalarına cevap veren İlçe Başkanı İslam Bünül`ün  sözleri toplantıya damga vurdu.

AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı ilçe danışma meclis toplantısında AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül`ün yaptığı konuşma adeta basın toplantısı havasına büründü.


MESELE DÜELLOYA DÖNÜŞTÜ


Başkan Bünül`ün geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın açıklamasında işten çıkartılan belediye çalışanlarıyla ilgili yaptığı açıklamalara, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe teşkilatı ve Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar`ın Avukatı Volkan Konar`ın verdiği cevap ikili arasında düelloya dönüştü.

 Volkan Konar`ın muhatabı olmadığını, ilk ve son kez cevap vereceğini söyleyen Bünül, CHP İlçe Başkanı Ayhan Bitirgeç siyasi etik ve siyasi ahlak çerçevesinde bir açıklama gerçekleştirdiğini, Volkan Konar`ın ise, çıkarılan işçilerle ilgili konulardan çok, konuyu çarpıtarak şahsı ve ailesini hedef alan açıklamalarda bulunduğunu söyledi.

 

`Biz halen Ceyhan belediyesinde işçi kıyımı olduğunu savunuyoruz. Bu arkadaşlarımızın hiçbirinin bankamatikçi olduğuna inanmıyoruz` diyen Bünül, yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:


"KADİR AYDAR’I YERDEN YERE VURAN VOLKAN KONAR..."


31 Mart yerel seçimler öncesinde Kadir Aydar’ın aday adaylığı sürecinde CHP’den aday adayı olacak kişide bulunması gereken nitelikleri bir bir sıralamıştır. Kadir Aydar’ı hedef göstererek kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, CHP’den aday adayı olacak kişilerin şaibeli işlere karışmamış, suç şebekeleri ile iç içe girmemiş ya da eğitim ve kültür noktasında gerekli donanıma sahip olması gerekerek, temiz siyasetin ancak temiz ellerden çıkacağını ifade etmiştir. 2015’den bu zamana kadar Kadir Aydar’ı yerden yere vuran, Volkan Konar dönekliğin, kaypaklığın ve arsızlığın en bariz örneğini ortaya koymuştur.

Volkan Konar binbir iftira ve karalama ile bizlerin eş dost ve akrabalarımızı belediyeye işe aldırdığımızı beyan etmiştir. Benim 5, 6 yıllık aktif siyaset hayatımda akrabalarımdan birinin belediyede çalıştığını ispatlasın görevimden istifa ederim. Aslında bu denli çığırtkanlık yapmasının nedeni kıymetli Eşi Aslı Cirit Konar hanımefendinin şuan Ceyhan Belediyesi ile sözleşmesi devam eden Murat Göğebakan Kültür Merkezinde makam odasının tahsis edilmesi olabilir mi?

 

DEVE KUŞU BENZETMESİ

Volkan Konar şunu da iyi bilsin ki, Kadir Aydar Avukat kimliği ile bir yandan kendisini üzerimize göndermiştir. Diğer taraftan bizim yaptığımız açıklamalardan sonra Volkan Konar’ın itibarını ve siyasi hayatını bitirmiştir. Yani şimdi aklımıza şu söz geliyor, deve kuşuna uç demişler, ben deveyim demiş. O zaman koş demişler, ben kuşum demiş.

 

 

“FIRINCI FİKRİ’NİN OĞLU OLMAKTAN DA ONUR VE GURUR DUYUYORUM”

Bana hitaben partiyi babanın fırını mı zannettin diyor. kendisi alın terinin ne olduğunu bilmediğinden bu şekilde konuştuğunu düşünüyorum. Fırında neyi öğrendiğimi soruyorsa, Ben fırınımızda alın teriyle evine ekmek götürmenin mücadelesini öğrendim. Fırıncı esnaf arkadaşlarımız adına da Volkan Konar’ı ve zihniyetini şiddetle kınıyorum. Fırıncı Fikri’nin oğlu olmaktan da onur ve gurur duyuyorum.

Belge diye sunduğu sosyal medya hesaplarındaki 19 Mayıs etkinlikleri çerçevesinde eşofmanla katıldığımız programda Protokole uymadığımızı ifade etmiştir. Halbuki biz program öncesi İlçe Kaymakamımız, İlçe Gençlik Spor Müdürümüz ile görüşmemiz neticesinde Gençlik Yürüyüşü olacağını ve kıyafet serbest olacağını ifade etmişlerdir. Bizde önceki 19 Mayıs etkinliklerinde protokol nasıl katılmışsa o şekilde etkinliklere katıldık.

Sizler şuan için yalan ve iftiralarla hepiniz bir oyun kuruyorsunuz ya. Oyun kuranların ve oyun bozanların en hayırlısı Cenabı Allahtır. Biz Allah`a sığınıp, milletimize güvenerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ceyhan`ın ve Ceyhanlının her zaman yanında olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

  • Facebook
  • YORUM YAP