adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,713 USD-S:5,723 EURO-A:6,315 EURO-S:6,327

Atletizm’de Zirveye Doğru

Sporu teşvik eden, sporcuya destekleyen Seyhan Belediyespor’un atletleri, Eskişehir’de gerçekleştirilen U20 Kulüpler Ligi Final yarışmalarında 5 önemli başarıya imza attı.
  •  Atletizm’de Zirveye Doğru
< >
20.8.2019 İzzet AYDEMİR Spor 543 Kişi Okudu


 Sporu teşvik eden, sporcuya destekleyen Seyhan Belediyespor’un atletleri,  Eskişehir’de gerçekleştirilen U20 Kulüpler Ligi Final yarışmalarında 5 önemli başarıya imza attı. Seyhan Belediye ve Seyhan Belediyespor onursal Başkanı Akif Kemal Akay, Adana’yı en iyi şekilde temsil eden genç sporcuları başarılarından dolayı kutladı.

 BAVER ATEŞ VE HÜLYA GEZEROĞLU TÜRKİYE İKİNCİSİ

 U20 Kulüpler Ligi müsabakalarında ilk olarak Seyhan Belediyespor atletlerinden Baver Ateş, 800 Metre final yarışında piste çıktı. Rakiplerine ve zamana karşı büyük mücadele veren Baver Ateş, Türkiye 2.’si oldu. Hülya Gezeroğlu ise Yüksek Atlama branşında Türkiye İkincisi, 100 metre Engelli branşında da Türkiye üçüncüsü olarak 2 madalya aldı.

 ATLETİZM ERKEK VE KADIN TAKIMLARI ZİRVEYE YAKLAŞTI

 Serdal Kadıoğlu koordinatörlüğünde final yarışlarına hazırlanan Seyhan Belediyespor Bayan ve Erkek U20 (Gençler)Atletizm takımları da Türkiye’nin önde gelen kulüplerini zorlayarak zirveye yaklaştı.

 Final müsabakalarında, Seyhan Belediyespor U20 (Gençler) Bayan atletizm takımı Fenerbahçe, Enka, Beşiktaş ve Bursa Büyükşehir Belediyespor’dan sonra U20 Ligini 5. olarak tamamladı. U20 (Gençler) Erkek Atletizm takımı da U20 ligini,  Fenerbahçe, Enka, Galatasaray ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ardından 5. Olarak bitirdi.  Seyhan Belediyespor Bayan ve erkek atletizm takımları aldıkları derecelerle gelecek adına ümit verdi.

 AKAY “GENÇLERİMİZE GÜVENİMİZ TAM”

 Seyhan Belediye ve Seyhan Belediyespor Onursal Başkanı Akif Kemal Akay, Adana’yı Eskişehir’de en iyi şekilde temsil eden sporcuları kutlarken, gençlere güvenmeye devam edeceklerini söyledi. Her zaman sporu teşvik edeceklerini sporcuları da destekleyeceklerini aktaran Başkan Akay, “Adana atletizmi adına başarılı bir süreci geride bıraktık. Sporcularımızın ve sporcuları yetiştiren antrenörlerimizin emekleri çok büyük. Onları kutluyorum. Elde edilen başarının daha da büyümesi için spora ve sporcuya gerekli önemi vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP