adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,678 USD-S:5,689 EURO-A:6,35 EURO-S:6,361

Aydar canlı yayında mesaj verdi

Ceyhan Web Tv`de canlı yayına katılan Belediye Başkanı Kadir Aydar, `Babamın oğlu da olsa çalışmayanın gözünün yaşına bakmam, ama çalışanların ekmeğiyle de oynamam dedi
  • Aydar canlı yayında mesaj verdi
< >
11.4.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 1870 Kişi Okudu


Ceyhan Web Tv`de canlı yayına katılan Belediye Başkanı Kadir Aydar, `Babamın oğlu da olsa çalışmayanın gözünün yaşına bakmam, ama çalışanların ekmeğiyle de oynamam. Şuan belediye ağzına kadar borçlu, lakin biz ama`ların arkasına sığınmayacağız" dedi.


AYDAR: HİZMETTE AYIRIMCILIK YAPMAYACAĞIM


31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakı`nın adayı olarak girdiği seçimde Ceyhan Belediye başkanı seçilen Kadir Aydar, mazbatayı aldıktan sonra Ceyhan Web TV`de İzzet Aydemir`in hazırlayıp sunduğu Ceyhan Gündem programına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seçimi kazanmasında kadınların ve gençlerin büyük katkısı olduğunu belirten Aydar, seçim sürecinin geride kaldığını bugünden itibaren sadece kendisine oy verenlerin değil tüm Ceyhanlı`ların belediye başkanı olduğunu ve hizmette ayırım yapmayacağını ifade etti.


"PROJELERİN HEPSİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"


Seçim sürecinde kamuoyuna duyurdukları projelerin hayata geçirilmesi konusunda hiç kimsenin kuşku duymamasını söyleyen Aydar, "Dün hayali hiçbir şey söylemedik. Dün ne söylediysek bugünden itibaren hepsini hayata geçirmek için kolları sıvıyoruz. Ceyhan`a hizmet etmeye, kalıcı eserler bırakmaya, bu şehrin sadece bugününü değil, gelecek yıllarını da düşünerek çalışacağız" dedi.


6 AYDA YOL SORUNU KALMAYACAK


Aday olduğunda `Ceyhan`da 6 ayda yol sorununu bitireceğiz` dediğini hatırlatan Aydemir, `Gerçekten Ceyhan`da 6 ayda yol sorunu bitecek mi?` sorusuna Belediye Başkanı Aydar, "Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar`ın desteğiyle bugünden itibaren ara sokak, ana cadde diye ayırım yapmadan ilçemizdeki yol sorununu çözeceğiz, ilk olarak Çamlıyol`dan başlayacağız. Zeydan Başkan mazbata töreninde yaptığı konuşmada da Ceyhan vurgusu yaptı zaten. Yol, belediyenin yapması gereken asil görev, bunları konuşmamız bile aslında ilçede bugüne kadar belediyeciliğin sınıfta kaldığının göstergesidir" dedi.


3 AYDA 2019 BÜTÇESİNİ BİTİRMİŞLER


Mazbatayı aldıktan sonra belediyenin durumunu incelediklerinde beklediklerinin çok çok üstünde bir borç olduğunu söyleyen Başkan Aydar; "Belediye şuan ağzına kadar borçlu. Belediyenin 1 TL parası yok, önceki başkan vekilinin söylediği borç miktarı ile gördüğümüz tablo arasında dağ kadar fark var. 3 ayda 2019 yılının bütçesini tüketmişler. Önümüzdeki süreçte Ceyhan Belediyesi`nin tüm borçlarını ve alacaklarını tüm kamuoyu ile paylaşacağız, Ceyhanlı hepsini öğrenecek, bu vatandaşlarımızın en doğal hali" diye konuştu.


"BOYDAK GİDER AYAK AYDA 50 BİN TL ZARAR VERDİ"


Başkan Kadir Aydar, "Seçim sonuçlandıktan sonra, mazbatamızı daha almamışken Ali Alper Boydak, gider ayak kurumdaki 5 müdürü geçici görevle kaymakamlığa gönderdi. Ceyhan Belediyesi her ay ortalama 50 Bin TL  bu müdürlerin maaşını ödeyecek ama müdürler başka yerde görev alacak, bu Ceyhan`a haksızlıktır" dedi.


AYRIŞTIRAN DEĞİL, BİRLEŞTİREN OLACAĞIZ


Yaklaşık 1 Buçuk saat süren yayında, bundan sonra ayda en az bir kere ilçedeki STK ve Basın mensuplarıyla bir araya geleceklerini, halk günü ile vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade eden Başkan Aydar, "İlçemizi hep birlikte yöneteceğiz. Ceyhan için fikri olan herkesle diyalog halinde olacağız, ayrıştıran değil birleştiren bir belediye modeli oluşturacağız" dedi.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP