Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,267 USD-S:6,278 EURO-A:7,379 EURO-S:7,393

BAŞKAN VEKİLİ BOYDAK TEPREŞ ŞENLİĞİNE KATILDI

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Kırım Türklerinin düzenlediği 14. Geleneksel Tepreş şenliğine katıldı.
  • BAŞKAN VEKİLİ BOYDAK TEPREŞ ŞENLİĞİNE KATILDI
< >
9.5.2018 İzzet AYDEMİR Gündem 524 Kişi Okudu

BAŞKAN VEKİLİ BOYDAK TEPREŞ ŞENLİĞİNE KATILDI

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Kırım Türklerinin düzenlediği 14. Geleneksel Tepreş şenliğine katıldı.

 Kırım Türklerinin yoğun olarak yaşadığı mahallelerden Çakaldere’de düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Vekili Boydak, davetlilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Akay’lar, Apakay’lar, Bala’lar hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Başkan Boydak birlik ve beraberlik mesajı vererek Kırım Türkleri’nin dayanışma içerisinde olmasını istedi. 


 BOYDAK; DESTANLAR YAZAN BİR MİLLETİN EVLATLARIYIZ


Dünyanın en güzel coğrafyalarından birinde yaşadığımızı belireten Başkan Boydak, ‘’Bu Coğrafyanın kuzeyinde de bir Kırım Hanlığı var. Geçmişte 299 yıl hüküm sürdüğü ve gerek Rusya ya karşı gerekse Avrupa Hristiyanlarına karşı çeşitli destanlar yazan bir milletin evlatlarıyız. 299 yıl Avrupa’da hep Osmanlı’nın öncülüğünü yapmıştır Kırım Tatarları ve bununla da hep övünürüz. 
100. yy önce olduğu gibi tüm Emperyalist Ülkelerin Türkiye’yi karıştırmaya çalıştığını belirten Başkan Boydak konuşmasını şöyle sürdürdü, ‘’Birliğimizi beraberliğimizi bozmamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermemiz gerekiyor, yoksa Kaddafi gitsin dediler Libya’yı perişan etiler, Saddam gitsin dediler Irak’ı perişan ettiler ve Suriye’yi perişan ettiler ve görüyorsunuz ki tamamen hepsi zulüm altında, Çünkü Müslümanlar birlik ve beraberlik içerisinde olamıyor, bu demek ki bizim kabahatimiz. Birlik ve beraberlik için inşallah yeni nesilde ve yeni dönemde çok güzel adımlar atıldığını düşünüyorum. Halkımızın milletimizin artık bilinçlendiğini düşünüyorum. Dünyanın her yerinden Anadolu’ya göç edip gelen milletler var. Kırım halkı gibi Balkanlardan da gelen var, Orta Asya’dan da gelenler var, hepsi bu coğrafya içerisinde Kürtdü, Çerkezi, Alevisi, Sünnisi ile birlik ve beraberlik olacak ve emperyalist güçler emellerine nail olamayacak. Anadolu’da bu birlik ve beraberlikle kimse önümüze geçemeyecek inşallah. Tek Yürek, tek Millet, tek Bayrak, tek Vatan, tek Devlet olacağız, bu duygu ve  düşüncelerle Kırım Türkleri yardımlaşma derneğimizin düzenlemiş olduğu Tepreş şenliğine emek veren herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Etkinliğe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan Garnizon Komutanı Binbaşı Ayhan Evli, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Meclis üyeleri, STK temsilcileri, siyesi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

  • Facebook
  • YORUM YAP

Yorum Yapanlar
ANAVATAN PARTİSİ
Anavatan Partisi 9.5.2018