adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,883 USD-S:5,893 EURO-A:6,632 EURO-S:6,644

Çetin, Merkez Seçim Ofisini Açtı

ÇETİN: BİRLİK VE BERABERLİKLE KAZANACAĞIZ
  •  Çetin, Merkez Seçim Ofisini Açtı
< >
8.1.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 422 Kişi Okudu

 
  ÇETİN: BİRLİK VE BERABERLİKLE KAZANACAĞIZ
  Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, Turgut Özal Bulvarı`ndaki seçim ofisinin açılışında yaptığı konuşmasında, "Birlik ve beraberlik içinde hem Büyükşehir Belediyesi`ni, hem de birçok ilçemizde seçimi fark atarak kazanıp, Adana`da tarih yazacağız" dedi.
  İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Şule Gök Tudeş, CHP Adana İl Başkanı Av. Emrah Kozay, İYİ Parti Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Demokrat Parti İl Başkan Vekili Reşat Coşkun, CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Burhanettin Bulut, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, CHP Çukurova İlçe Başkanı Ali Uçar, İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça, İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Rıfat Karakuş`un da katıldığı açılışa, çok sayıda partilinin yanında, binlerce halkta katıldı.
"ADANA`YI ÇUKUROVA STANDARTLARINA YÜKSELTECEĞİZ"
Konuşmasına partilileri ve halkı selamlayarak başlayan CHP Adana İl Başkanı Av. Emrah Kozay, Türkiye`nin ve Adana`nın ekonomik ve istikrar anlamında çok kötü bir noktada olduğuna dikkat çekerek, "İktidar bugüne kadar adana istediği sonucu alamadı. Bu nedenle, merkezi iktidar tarafından görmezden gelinen, sorunları ötelenen bir Adana`mız oldu. Yaşama sevincimizi azaltan, umutlarımızı taze tutan, direnme azmimizi tazeleyen unsurlar da var. Bu unsurların başında, özgürlüğünden bağımsızlığından ödün vermeyen Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, siz değerli Adanalılarla buradayız. Geliyoruz; önce Türkiye anlayışıyla, CHP olarak, biz Adana`nın tümünü köy olmaktan kurtarıp, Türkiye`nin cenneti haline getirmeyi planlıyoruz. Adana`da yaşam standartlarının en yüksek olduğu Çukurova işte burada. Önümüzdeki dönem en büyük hedefimiz, Adana`nın standartlarını Çukurova standartlarına yükseltmektir. Çocuklarımızı mutlu olacakları bir şehirde yaşatmak istiyoruz.
31 martta, Sayın Zeydan Karalar`ı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Soner Çetin`i de yeniden Çukurova Belediye Başkanı olarak seçeceğiz. İki başkamızın uyumlu çalışmasıyla, Çukurova`nın yaşam standartlarını daha da yükseltip ülkenin örnek gösterilen ilçelerinden biri yapacağız. Bir olacağız, diri olacağız, iri olacağız ve hep birlikte çalışıp, Adana`ya CHP`nin bayrağını dikeceğiz" diye konuştu.

"BİLİN Kİ BÜYÜKŞEHİR BİZİMDİR"

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, "Aday olduğumda, Büyükşehiri kazandığımı bilin demiştim ve bugün de `Büyükşehir bizimdir` diyorum" dedi. Binlerce kişiye yaptığı konuşmasında, partililerin birlik ve beraberlik içinde zafer için çalışmalarına işaret eden Karalar, "Adana`mız İpekyolu`ndadır, binlerce yıl ticaretin yapıldığı kenttir. Milli mücadelede öncüdür. Hem Ulu Önder Mustafa Kemal`e milli mücadele hissini vermiş, hem de 5 Ocak`ta Fransızların ve Ermenilerin büyük zulmünü bastırıp, onları yenerekte, milli mücadelede önemli rol oynamış atalarımızın kentidir. Adana, Türkiye`nin kalkınmasına katkı koymuş bir kentimizdir. Memleketin neresinden gelirse gelsin, tüm yurttaşlarımıza iş aş vermiştir. Adana, sanayinin, tarımın, ticaretin, kısaca mutlu insanların kentiydi. Şimdi bunu görmek mümkün mü?
Belediye başkanlarının da bu konuda sorumlulukları var. Nasıl ki, Seyhan`da, Çukurova`da ve bize ait başka yerlerde, halka yakın belediyecilik yaptıysak, bu değerli hizmetlerimizi, bütün Adana`ya yaymak için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından, katılımcılar seçim koordinasyon merkezinin kurdelasını birlikte kesti.

  • Facebook
  • YORUM YAP