adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Ceyhan Güreş Takımı 8 Madalya İle Gururlandırdı

Ceyhan Belediyesi güreş takımı, Akdeniz bölgesi kış güreşlerinde üstün başarı göstererek, farklı kategoride 8 madalyanın sahibi oldu.
  •   Ceyhan Güreş Takımı 8 Madalya İle Gururlandırdı
< >
19.12.2018 İzzet AYDEMİR Spor 549 Kişi Okudu

  Ceyhan Belediyesi güreş takımı, Akdeniz bölgesi kış güreşlerinde üstün başarı göstererek, farklı kategoride 8 madalyanın sahibi oldu.

  Adana`da düzenlenen Akdeniz bölgesi kış turnuvalarına katılan Ceyhan Belediyesi güreş takımı, yaş kategorisinde yaptığı karşılaşmalarda Ceyhan’ı gururla temsil ederek 8 madalya kazandı.

  Ceyhan Belediyesi Güreş Şube Sorumlusu Erdoğan Akkuş ile antrenörler, aldıkları madalyalar ile Ceyhan Belediyesini en iyi şekilde temsil ettikleri için mutlu olduklarını belirterek “Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Kozan, Yüreğir, Sarıcam, Karaisalı ve Tarsus’un katıldığı turnuvada sporcularımız gerekli gayreti gösterdiler. İnşallah madalyaların devamı gelecektir. Bizlerden imkânlarını esirgemeyen ve güvenen başta Belediye Başkanımız Sayın Ali Alper Boydak ve ekibine teşekkür ederiz. Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak destek oldular. Biz de belediyemizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İnşallah Ceyhan Belediye güreş takımını daha yükseklere taşımak istiyoruz” dedi.

  Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, güreş takımımız ile gurur duyduğunu belirterek, “Bugüne kadar girdikleri tüm turnuvalardan güzel derece ve madalyalarla döndüler. Hemşerilerimi ve bizleri ziyadesiyle gururlandırdılar. Ceyhan`a bu onuru yaşatan antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Ata sporumuz olan güreş de takımımızın daha güzel yerlerde olacağı, büyük başarılara imza atacağını düşünüyor, başarılar diliyorum`` ifadelerini kullandı.

  • Facebook
  • YORUM YAP