adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Koçer Atandı

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne sporcu kişiliği ile bilinen Piri Reis Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Koçer atandı.
  •   Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Koçer Atandı
< >
16.10.2018 İzzet AYDEMİR Eğitim 1268 Kişi Okudu

  Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Koçer Atandı

  Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne sporcu kişiliği ile bilinen Piri Reis Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Koçer atandı.

  Göreve başlar başlamaz mesaj yayınlayan Koçer; ``15 Ekim 2018 itibari ile göreve başlamış bulunuyorum.

  Öncelikle Ceyhan`da hizmet etmeyi nasip eden Allah`a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü borç biliyorum.

  Uzun yıllar Ceyhan´a hizmet eden Sayın Serkan TOPBAŞ´a da ayrıca teşekkür ediyorum.

  Güzel şehrimiz Adana’mızın tarihi, geçmişi, enerji yatırımları ile de artan bir dinamizme sahip olan güzel ilçesi Ceyhan’ı çalışma arkadaşlarımızla; Şube Müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve en önemlisi de öğretmenlerimizle beraber organize olarak çocuklarımıza en güzel eğitim ve altyapı imkanlarını sağlamaya gayret edeceğiz. Eğitim süreçlerinde asıl olan eğitimin niteliği ve içeriğidir. Bu anlamda da özellikle yapacağımız planlamalarla öğrencinin aklına, kalbine ve sosyal çevresine hitap edecek şekilde onu yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız. Özellikle akademik, sosyal ve manevi gelişim alanlarında eğitimimizi yeniden şekillendirmeye çalışırken Ceyhan`daki çalışma arkadaşlarımızla elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Eğitimi bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak, çocuklarımızı bütün yönleriyle kuşatmış bir eğitim sistemini, Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda yönetme çabası içinde olacağız. 
  Bu süreçte velilerimizin, akademik ve bilimsel camianın, sivil toplum kuruluşlarının ve eğitimin tüm paydaşlarının desteğini ve sorumluluk almalarını bekliyoruz.
  Bu düşüncelerle Kaybedecek zamanımızın olmadığı bilinciyle Ceyhan için bir an evvel el ele vereceğiz, projeler üreteceğiz, çalışacağız ve daha çok çalışacağız. 
  Yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, nihayetinde ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum.`` ifadelerini kullandı.

  MURAT KOÇER KIMDIR?
  İsim olarak Ceyhan`da çok tanınmayan Murat Koçer, 1975 yılında Adana İli Yüreğir İlçesinde doğdu.

  Lise eğitimini Çobanoğlu Ticaret Lisesi`nde tamamlayıp, üniversite eğitimini ise Mersin Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü`nde tamamlamıştır. Lise ve Üniversite yıllarında özel sektörde insan kaynakları, finans, muhasebe, spor yönetimi alanlarında aktif görevlerde bulundu. 18.03.1998 yılında Adıyaman Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başladı. 21.04.1998 tarihinde Adıyaman ili Besni İlçesi Üçgöz İlköğretim Okuluna Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atandı. Besni´de Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi, Ş.Mehmet Yağmur Lisesi, Kız Meslek Lisesi ve Ticaret Meslek Lisesinde Beden Eğt. Öğrt. olarak görev yaptı. Adıyaman ilinde 4 yıl görev yaptıktan sonra 2002 yılında ilimiz Yavuzlar İlköğretim Okuluna atandı. Bu okulda Beden Eğitimi Öğretmeni, 1 yıl süreyle Vekaleten Müdür Yardımcılığı ve sınav neticesinde 5 yıl süreyle de kadrolu Müdür Yardımcılığı görevlerini icra etti.

  Görevde Yükselme Sınavını kazanarak 2010-2014 yılları arasında Emine Özgüler Gürsu İlköğretim Okulu-Emine Özgüler Gürsu İmam Hatip Ortaokulunda Müdür olarak görev yaptı. Eğitim Öğretim alanında yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı, Valilik, Kaymakamlık ve Milli Eğitim Müdürlüklerince, çeşitli tarihlerde Teşekkür, Takdir, Aylıkla Ödüllendirme, Başarı Belgeleri, Üstün Başarı Belgesi, Valilik Ödülü ile ödüllendirildi. Merkezi ve Mahalli bir çok hizmet içi eğitime katılmış olup, halen İletişim Becerileri Formatörlüğü ile Fatih Projesi Teknoloji ve Liderlik Forumu Eğiticiliği, Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Eğitici Eğitmeni yetkinliklerine sahiptir. Adana ilinde toplam 45 adet kursta Eğitim Görevlisi olarak görev yapmıştır. Futbol hakemliğinin yanı sıra Tenis, Basketbol ve Futbol antrenörlüğünde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. 22 Eylül 2014 tarihinden bu yana Piri Reis Anadolu Lisesi Okul Müdürlüğü görevini yürütmekte iken 15.10.2018 tarihinden itibaren Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babası olup, yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

  Biz de Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Olarak Murat Koçer`e yeni görev yerinde başarılar dileriz.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP