Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,267 USD-S:6,278 EURO-A:7,379 EURO-S:7,393

Ceyhan `Tiyatro` koktu

Ceyhan Belediyesinin katkılarıyla Mavi Dünya Organizasyonun Ceyhanlı sanatseverlerle buluşturduğu tiyatro izleyenleri kahkahaya boğdu
  • Ceyhan `Tiyatro` koktu
  • Ceyhan `Tiyatro` koktu
  • Ceyhan `Tiyatro` koktu
  • Ceyhan `Tiyatro` koktu
< >
29.1.2018 İzzet AYDEMİR Kültür Sanat 1133 Kişi Okudu

  

İstanbul Meydan Sahnesi’nin hazırladığı “Vay Sen Misin Ben Olan?” isimli yetişkin tiyatro oyunu, Ceyhanlılarla buluştu. Oyuncuların sergilediği performans, yaptıkları şakalar izleyenleri kahkahaya boğdu.

Ceyhan Belediyesi`nin katkılarıyla Mavi Dünya Organizasyon`un Ceyhanlı sanatseverlerle buluşturduğu, Ömer Pınar`ın yazdığı, Galip Erdal`ın yönettiği tiyatro gösterisini Kemal Kuruçay, Tuba Erdem, Deniz Oral, Ece Müderrisoğlu ve Kemal Zeydan gibi usta tiyatro sanatçıların sahnelediği   `Vay Sen Misin Ben Olan` adlı iki perdelik komedi oyunu Murat Göğebakan Kültür Merkezi`nde sahnelendi.  

Yüzlerce vatandaşın katıldığı etkinlikte, 2 perdeden oluşan komedi oyunu izleyenleri kahkahaya boğdu. İki arkadaşın birlikte planlayıp gerçekleştirdiği hırsızlık sonucunda yaşananları iki farklı karakterde anlatan oyunda, oyuncuların performansı alkış topladı.

 

AYDEMİR: SOSYAL BİR CEYHAN`I HEP BİRLİKTE OLUŞTURABİLİRİZ

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır, Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Kent Konsey Başkanı Selahattin Güler ve salonu hınca hınç dolduran Ceyhanlı sanatseverin izlediği oyun öncesi konuşan Mavi Dünya Organizasyon sorumlusu, Gazeteci İzzet Aydemir, "Sosyal bir şehri hep birlikte yaratabiliriz. Sokakları aydınlık olan bir şehirde olumsuzluklar daha az olur. Düzenlediğimiz tiyatroda desteklerini esirgemeyen Ceyhan Belediyesi`ne, Başkan Vekilimiz Ali Alper Boydak`a, emeği geçen belediye amirlerimize  ve salonu dolduran sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

KAYMAKAM: HEP BİRLİKTE GÜZEL BİR AKŞAM YAŞADIK

Oyun sonrası Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, oyuncuları tebrik edip çiçek sundu. Kaymakam Ünlüsoy, "Bir pazar akşamında bizleri bir araya getiren bu etkinliği düzenleyen Mavi Dünya Organizasyon`a ve destek veren Ceyhan Belediyemize teşekkür ederiz. Hem bir araya geldik hem de birlikte güldük. Oyuncularımızın performansı muhteşemdi, onları Ceyhan`da görmekten büyük mutluluk duyduk" dedi. 

BAKIR: SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ ÖNEMSİYORUZ

Günün anısına Ceyhan`ın simgesi olan `Şahmaran`ı oyunculara takdim eden Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır, "Öncelikle Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak`ın selamlarını iletmek isterim. Sayın içişleri bakanımızın Adana`da olması nedeniyle aramızda değiller. Sosyal bir şehrin el birliğiyle oluşturulabileceği konusunda hem fikiriz. Bu anlamda belediye olarak sadece belediyeciliğin asli görevleri değil bu tür sosyal etkinliklerin olması içinde gayret sarf ediyor, sosyal belediyeciliği önemsiyoruz. Oyuncularımızı gösterdikleri performanstan ötürü kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.

"CEYHAN SEYİRCİSİNE HAYRAN KALDIK"

Ceyhan`da gördükleri ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden İstanbul Meydan Sahnesi Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Faruk Sofuoğlu, Ceyhan`a ilk kez geldiklerini söyleyerek, "Doğrusu bir Adanalı olarak ilk kez bir tiyatro için Ceyhan`a geldim. 3 ay önce Adana`da oyunu izlemeye gelen İzzet arkadaşımız `Sizi Ceyhan`da görmek isteriz` demişti. Ben böyle bir alaka olacağını tahmin etmemiştim. Bu katılımdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Programın düzenlenmesinde belediyenin desteklerini duydum, ayrıca onlara da teşekkür ediyorum" dedi.

ÜNLÜ OYUNCULARLA FOTOĞRAF ÇEKME YARIŞI

Günün anısına çekilen toplu hatıra fotoğrafı sonrası, Ceyhanlı tiyatro severler de oyuncularla fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. 


  • Facebook
  • YORUM YAP