SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,8 USD-S:4,809 EURO-A:5,592 EURO-S:5,603

Ceyhan`ı seçim heyecanı sardı

Ceyha nisan ayı içerisinde yapılması beklenen Ceyhan Ticaret Odası ve Ceyhan Ticaret Borsası seçimleri için heyecanlı bekleyiş başladı.
  • Ceyhan`ı seçim heyecanı sardı
< >
8.3.2018 İzzet AYDEMİR Gündem 4224 Kişi Okudu


Ceyhan`da nisan ayı içerisinde yapılması beklenen Ceyhan Ticaret Odası ve Ceyhan Ticaret Borsası seçimleri için heyecanlı bekleyiş başladı.

1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Ceyhan Ticaret Borsası seçimlerinde Mustafa Aydar ve Adem Sözlü şu ana kadar ortaya çıkan adaylar olarak üyelerin karşısına çıkmış durumda. Bilindiği gibi 6 ay önce yapılması beklenen ancak ertelenen oda seçimlerine bir aydan az bir zaman kalmasıyla her iki aday da Resmi açıklama yapmazken adayların çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü biliniyor.

 

AYDAR LİSTEDE DEĞİŞME GİDECEK İDDİASI

Normal süresi Eylül 2017 de yapılması gerekirken Kanun Hükmünde Kararname ile ertelenen Ceyhan Ticaret Borsası başkan adaylarından Mustafa Aydar, o dönem basın açıklaması yapmış ve yönetim listesini açıklamıştı. O dönem listesinde Ferruh Arslan ile seçime gitmeyi düşünen Aydar`ın bu isimden vazgeçtiği  ileri sürülürken, her iki adayın önümüzdeki gönlerde yönetim listesini kamuoyuna açıklayacağı ifade ediliyor.

CTO`DA GRUPLAR YARIŞIYOR

7 Nisan 2018`de gerçekleşecek Ceyhan Ticaret Odası (CTO) seçimlerin de ise şimdiden ortalık hararetlenmiş durumda. 11 meslek grubu bulunan CTO`da, gruplara aday olanların çalışmalara başladığı öğrenilirken, önümüzdeki günlerde gruplar ve gruba aday olanların kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP

Yorum Yapanlar
İzzet Sen rahat ol Benim için önemli olan ekibimiz seçim kazanması Ben listeye girip girmemek önemli değil bu gönül işidir Sen bilmezsin u gönül davasında öğrenmen için daha çok erken senin için İzzet sana Önerim
Ferruh arslan 8.3.2018
İzzet seçmek seçilmek bir ekipte olup olmamak Gönül işidir Ferruh Arslan bu ekipte olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmez Ferruh Arslan Bu ekip için gönüllü bedenini koymuştur ortaya Yahu Ekimin sonuna kadar da arkasındadır bunu bil
Ferruh Arslan 8.3.2018
ferruhda her şeye maydanoz olmasa olmaz,bir zamanlar alemdarın dizinin dibinden ayrılmıyordu...
ceyhanlı 13.3.2018