adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,076 USD-S:6,087 EURO-A:6,782 EURO-S:6,794

Erdoğan Adana`da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Adana`da halka hitap etti.
  •   Erdoğan Adana`da
< >
11.3.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 393 Kişi Okudu

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Adana`da halka hitap etti.

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ezan ve bayrak düşmanlarıyla sonuna kadar mücadele edeceğiz" dedi.

  Adana İstasyon Meydanı`nda düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Allah`ına kurban Adana" sözleriyle başladığı konuşmasında Adana`nın toprağın, emeğin, üretimin, ticaretin, sanayinin kazancını iyi bildiğini ifade etti. 

ERDOĞAN`DAN KILIÇDAROĞLU`NA; ``ARTIK BIRAK GİT``

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bay Kemal, 9 kez seçime girdi, hep kaybetti. Aynen SSK`da olduğu gibi koltuğunu bırakamıyor. Artık bırak git" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, partisinin Adana İstasyon Meydanı`ndaki mitinginde, Adana`yı derin bir aşkla sevmekle kalmadıklarını, aynı zamanda Adana`yı hizmetlerle buluşturmak için son 17 yılda 45 katrilyon liralık yatırım yapıldığını vurgulayarak, "Eğitimde 9 bin 57 adet yeni derslik yaptık. Bugün 58 binden fazla öğrencinin öğrenim gördüğü şehrimize ikinci devlet üniversitesini, büyük devlet adamı Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesini kurduk. Üniversitemizin bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum. Yüksek öğrenim öğrencileri için 3 bin 302 kapasiteli yurt binaları inşa ettik. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde Karaisalı ve Sarıçam`da 6 bin 252 kişilik yurt daha açacağız. Yüreğir ve Ceyhan`a gençlik merkezleri inşa ettik. Yine Adana`da 33 bin kişilik yeni stadyumun, olimpik yüzme havuzunun yapımları sürüyor. Kaşkolları da taktık ama artık Adana`nın bir takımını da Süper Lig`de görelim. Bu yıl stadyumu tamamlayacağız. Eski stadın yerine de millet bahçesini yapacağız. Yakında da yapımına başlıyoruz" diye konuştu. 

ERDOĞAN, CEYHAN`A MÜJDELERİ BİR BİR VERDİ

 

Adana mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ceyhanlılara müjdeleri bir bir sıraladı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanların ve Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile diğer ilçe belediye başkan adaylarının katılımıyla gerçekleşen mitingde Adanalılarla buluştu. 

 

İstasyon Meydanı`nı dolduran binlerce vatandaşa seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ceyhan`ın, Adana`nın ve tüm Türkiye`nin beklediği müjdeleri bir bir verdi.

 

ERDOĞAN: CEYHAN ENERJİ VE PETROKİMYA ÜRETİM ÜSSÜ OLACAK

 

Ceyhan`ın jeopolitik bir konuma sahip olduğuna vurgu yapan Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ``Ceyhan Devlet Hastanemizin yapımı devam ediyor. Kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine girecek. Ceyhan Enerji İhtisas  Endüstri Bölgesi` ni hayata geçirdik. Ceyhan jeopolitik konumu sayesinde enerji ve petrokimya sektörümüz için önemli bir üretim üssü olacak. Bölgeyi inşallah yatırımcılarla buluşturmak amacıyla şimdiye kadar 69 milyon TL harcama yaptık`` dedi.

 

ERDOĞAN İLE CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARI AİLE FOTOĞRAFI VERDİ

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmalarının ardından, Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü , Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ve diğer tüm ilçe belediye başkan adaylarının elini kaldırarak aile fotoğrafı verdi.

 

BOYDAK`TAN CEYHANLILARA TEŞEKKÜR

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ı Adana İstasyon Meydanı`na binlerce Ceyhanlı ile birlikte giden Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Ali Alper Boydak, ``Teşekkürler Ceyhanlım. Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ın Adana`mıza teşriflerine göstermiş olduğunuz yoğun katılım ve coşku nedeniyle müteşekkirim. Allah sizlerden razı olsun`` dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca mitinge katılan kadınlara da Rize`den getirdiği çaylardan hediye etti.

  • Facebook
  • YORUM YAP