adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Erol Kahraman son noktayı koydu

DP`den aday olacağı söylenen Erol Kahraman son noktayı koydu
  • Erol Kahraman son noktayı koydu
< >
6.2.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 1397 Kişi Okudu

DP`den aday olacağı söylenen Erol Kahraman son noktayı koydu:

"Aday değilim"

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde AK Parti`den belediye başkan aday adayı olan ancak aday olamayınca DP`den aday olacağı söylenen Erol Kahraman nihayet kararını açıkladı. AK Parti`deki küskünler başta olmak üzere farklı kesimlerle istişarelerde bulunan, `Kesin Aday olacağı` söylenen Kahraman, aday olmayacağını açıkladı.

Aday olacağına kesin gözüyle bakılan Erol Kahraman, son dakika kararını değiştirdi. Kahraman`ın sosyal edyadan yaptığı açıklama şu şekilde;

 

"Sevgili Hemşehrilerim; Ceyhan Belediye Başkanlığına Aday olmam hususunda şahsıma göstermiş olduğunuz ilgi ve yakınlığa minnettar olduğumu bilmenizi isterim. Ancak, üzerinde yaşadığımız dünyanın bir parçası olan Ceyhan`ımıza ve siz değerli hemşehrilerimize daha iyi hizmet vermek esas gayemdir. Bu hizmetleri sizlere götürmek sadece belediye başkanlığı sıfatı ile değil aynı zamanda ilçemizin bir insanı olarak da mümkündür. Nitekim sağlığım ve gücüm yetttiği sürece de bunu yapacağımdan hiç kuşkunuz olmasın!

 

Değerli dostlarım, teveccühleriniz ve layık gördüğünüz başkanlık adaylığı için yaşadığımız şu bir kaç gün içerisinde süreci iyi değerlendirme fırsatı buldum. Bu değerlendirmeyi yaparken de sağlığım, ailem, işim ve Ceyhan`ım olmak üzere yoğun bir şekilde düşünerek en sağlıklı kararı verme çabasını gösterdim. Nihayet, beni onure eden dostlarım, ailem, mesai arkadaşlarım ve en çokda hemşehrilerimin düşünceleri ile, yapılan anket sonuçlarını değerlendirdiğimde, kuşkusuz Aday olmam gerektiği sonucuna vardım. Ancak, partimizin gerek iradesi gerekse ilkeleri gereği bağımsız yada başka bir partiden aday olmamı parti disiplini açısından uygun bulmadım.

 

İlçemiz insanlarına yararlı olmanın tek yolunun siyaset olmadığının, siyasetin dışında da büyük bir faaliyet alanının bulunduğunu geride kalan süreçte çok iyi anladım. Ben halka fayda götürmenin bir inanç olduğu bilinci ile, siyaset dışı alanda bulunmayı tercih ediyorum. Bu suretle bir işadamı olarak yatırımlarda odaklanmak, yöre halkına iş ve aş sunmak, ekonominin içinde bulunduğu güçlükleri nazara aldığımda hem daha önemli hemde daha öncelikli olduğu kanaatine vardım. Kısa sayılamayacak siyaset yaşamımın burada noktalanması benim, ailemin, dostlarımın arzuladığı bir husus olup, birazda kendime zaman ayırarak işime yoğunlaşmam daha uygundur. Ancak, siz değerli hemşehrilerimin göstermiş olduğunuz ilgiye de duyarsız kalamazdım, sizlerin değerli talebine karşılık olabilmeyi çok düşündüm bu sebeple bu kararı verebilmem tereddüt dolu bir sürece mal olmuştur.

 Son olarak, bu seçim sürecinde benden desteklerini esirgemeyen başta Ak Parti MYK Üyesi Sayın Bakanımız Ömer Çelik`e, Adana Milletvekilimiz Sayın Jülide Sarıeroğlu`na ve Akparti Seyhan Belediye Başkan Adayı Av. Fikret Yeni ile değerli dostlarım ve siz sayın hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve gösterdiğiniz ilgi ve yakınlığın bende yarattığı şükran hislerinin mutluluğuyla bu bilgiyi sizlerle paylaşıyorum."

  • Facebook
  • YORUM YAP