adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,668 USD-S:5,679 EURO-A:6,359 EURO-S:6,37

Genç Başkan, Mazbatasını Aldı

31 Mart yerel seçimlerinin galibi Kadir Aydar, bugün saat 12:00 da alması beklenen mazbatasını saat 17:00 da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte aldı.
  •   Genç Başkan, Mazbatasını Aldı
< >
4.4.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 1447 Kişi Okudu


  31 Mart yerel seçimlerinin galibi Kadir Aydar, bugün saat 12:00 da alması beklenen mazbatasını saat 17:00 da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte aldı.

  Mazbatasını saat 12:00’da ilçe seçim kurulundan alacağını ve belediye önünde halka teşekkür konuşması yapacağını duyuran Aydar, kutlama yapmayacaklarını duyurması ile birlikte; programı saat 17:00 a erteleyip, kurban keserek balkon konuşmasını yaptı.

  AYDAR; “CEYHAN BU DÖNEM GÜLÜMSEYEN ŞEHİR OLACAK”

  Seçim sürecinde büyük bir gayretle seçim çalışmaları yürüten çiçeği burnunda başkan Kadir Aydar, beklenen balkon konuşmasını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Milletvekilleri, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Ceyhan Kadın Kolları Başkanı Suna Turunç, Gençlik Kolları Başkanı Ceren Tekbaş ve büyük bir kalabalık ile birlikte yaptı.

  Her kesime hitap edeceğini ve kimseyi geri çevirmeyeceğini belirten Aydar; “Bundan sonra Ceyhan’da her dönem baharı yaşayacaksınız. Buradan bütün siyasi partilere ve Ceyhanlılara sesleniyorum!.. Biz bütün Ceyhanlının Belediye Başkanı olacağız. Çünkü burada sadece Cumhuriyet Halk Partililer yok. Bütün Ceyhan var. Bundan sonra Ceyhan Belediyesi’nde torpil geçmeyecek, rüşvet geçmeyecek. Hiçbir mahalleye aldıkları oya göre hizmet gitmeyecek… Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar ile birlikte Ceyhan da büyükşehir oldu. Sizlerin huzurunda söz veriyorum Ceyhan gülümseyen şehir olacak. 31 Marttan önce sizlere ne vaat verildiyse hepsi gerçekleşecek. Bu dönem Ceyhan da hizmet dönemi olacak.” İfadelerini kullandı.

  KARALAR; “HER KESİME HİTAP ETTİK.”

  Ceyhan’ı büyük bir enerji merkezi haline getireceğini belirten ve her kesimden oy aldıklarına değinen CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar; “Ceyhan’ın nimetlerine ihanet edeceğimizi ve Ceyhan’ın enerji kaynaklarını boşa sayacağımızı düşünen insanlar bunu anlasınlar ki, Ceyhan büyük bir enerji merkezidir. Biz bu kaynakları gerektiği her yerde kullanacağız ve bütün dünyanın gözü sizin üzerinizde olacak. Biz Cumhuriyet Halk Partisinin Adaylarıyız. İYİ Partiyle ittifak yapmış olabiliriz ama biz aslında bütün Adana’nın Adayıyız. Her kesimden oyumuz var. HDP, MHP, AKP… gibi bütün partilerin oyları bizimle ve biz hiç kimseyi ayırmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden her kesime hitap ettik.” dedi.

  Çukurova’yla birlikte Türkiye’nin dört bir yanına bahar geldiğini ifade eden Karalar; “HDP’li kardeşlerim bir siyasi konjonktür itibariyle hiçbir şart ve koşul olmadan bize oy vereceklerini söylediler ve oy verdiler. Ve şimdi söylüyorum, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı, ‘Ben HDP’nin oyunu istiyorum’ dedi. Biz istemeden veriyorlar. Bizimkisi günah; onların mubah” ifadelerini kullandı.

  AK PARTİ İTİRAZ ETTİ, SONUÇ DEĞİŞMEDİ

  Gerçekleşen mahalli idareler seçimlerinde 46 Bin 867 oy alan Millet İttifakı Adayı Kadir Aydar, resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilmiş, AK Parti’nin ilçe seçim kuruluna ‘Geçersiz oyların tekrar sayılması’ itirazı nedeniyle netlik kazanmamıştı. İtirazı değerlendiren ilçe seçim kurulu geçersiz sayılan oyları yeniden saydı ve sonucun değişmediğine ve Millet İttifakı Adayı Kadir Aydar’ın +35 oy kazandığına karar kıldı.

  Yapılan itirazı değerlendiren seçim kurulu Ceyhan Belediye başkanlığını kazanan Millet İttifakı’nın Adayı Kadir Aydar’a mazbatasını 3 Nisan Çarşamba günü saat 17:00 da teslim etti.

  Biz de Ceyhan Mavi Haber Gazetesi ve Ceyhan Web TV olarak Çiçeği burnunda, genç Başkan Kadir Aydar’a yeni görevinde başarılar dileriz.

  • Facebook
  • YORUM YAP