adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

HDP Kongresini yaptı

HDP Ceyhan İlçe Teşkilatı 3.olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Seyfettin Aydemir ve Delal Mamuk eş başkanlığındaki yeni yönetim göreve başladı.
  • HDP Kongresini yaptı
< >
17.7.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 977 Kişi Okudu


HDP Ceyhan İlçe Teşkilatı 3.olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Seyfettin Aydemir ve Delal Mamuk eş başkanlığındaki yeni yönetim göreve başladı.

14 Temmuz 2019 pazar günü Tuncay Karabay düğün salonunda gerçekleşen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Ceyhan ilçe Kongresi`ne Adana Milletvekili Tülay Hatımoğlulları, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, CHP Ceyhan İlçe Başkanı Ayhan Bitirgeç, Ceyhan Altı Ocak Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Selçuk Kanlı ve çok sayıda parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Cemal Gök başkanlığında seçilen divan kurulu 8 madde ile gerçekleşen kongreyi yönetti. Saygı duruşu ile başlayan kongre mevcut ilçe Başkanı Salih Demir’in konuşması ile devam etti. Görev aldıkları süre boyunca halkın sorunlarına çözüm bulmak için mücadele ettiklerini söyleyen Demir; “Bu süre zarfında  birlikte çalıştığımız yönetimime, desteklerini esirgemeyen halkımıza sonsuz teşekkür ediyor, yeni görev alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi. İl Başkanı Hüseyin yeşil ise, yaptığı konuşmada görev alan yeni yönetime başarılar dilerken görev süresi dolan yönetime de teşekkür etti.

HATIMOĞULLARI: AKP SİYASETİ DEĞİL EKONOMİYİ DE KÖTÜ YÖNETTİ

Kongre de konuşan HDP Adana Milletvekili Tülay Hatımoğulları, hükümete yüklendi. AKP`nin Sadece siyaseti değil ekonomiyi de kötü yönettiğini ileri Hatımoğulları; "Ekonominin başına damadı getirerek, memleketi dünyaya rezil rüsva etti. HDP sadece bir seçim partisi değildir, toplumsal bir duyarlılıktır. Örgütlenemezsek kaybetmeye mahkumuz, yoksa faşizmin bizi parça parça edeceklerini biliyoruz" dedi.


 PEKÖZ: HUKUK SİSTEMİ ALLAK BULLAK

Yaptığı konuşmada, Türkiye de hukuk sisteminin allak bullak edildiğini söyleyen Adana Milletvekili Kemal Peköz, bunun en bariz örneğinin İstanbul seçimleri olduğunu söyledi. Peköz, "Kendi aptallıklarından dolayı insanları o kadar aptal yerine koyuyorlar ki, iki kelime Kürtçe konuşunca kandıracaklarını sandılar. Ama halk artık kanmaz oldu ve gerçekler su üstüne çıktı" diye konuştu.


AYDAR: SİYASİ ROZETİMİ 31 MARTTA ÇIKARTTIM

Kongrede kısa bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, siyasi rozetini 31 Mart akşamı çıkardığını, hizmet rozetini taktığını söyledi. Herkese ve herkesime hizmet götürme noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Aydar; "Bu ilçede artık kimsenin kimseden üstünlüğü olmayacak. Cumhuriyet mahallesine, Namık Kemal Mahallesine ne yapılıyorsa Küçük Kırım Mahallesine de Bota`ya da, Narlık`a da, Sarımazı`ya da yapılacak. Ceyhan`ı ayrıştıran değil birleştiren bir anlayışla herkesi kucaklayacağız. Ceyhan`da yaşamını idame eden, Ceyhan için mücadele eden herkesle fikirbirliği yapmaya hazırız" diye konuştu.


YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Yapılan konuşmalar sonrası tek liste ile seçime gidildi. Yapılan kongrede seçilen yeni yönetim şu isimlerden oluştu:  Seyfettin Aydemir (Eş Başkan), Delal Mamuk (Eş Başkan), Hürriyet Aydemir, M. Zeki Kartuş, Saniye Çelepkolu, Nezir Toprak, Siti Güler, Mazlum Çiftçi, Sinan Kaya, Ali Yurtsever ve Ahmet Öztaş

  • Facebook
  • YORUM YAP