adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

İMAR A.Ş. Rekor kırıyor

Genel müdürlüğünü Ertan Aşrakın yaptığı Yeni Adana İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, 2018 yılında yaptığı çalışmalarla 35 Milyon TL kazanç sağladı.
  • İMAR A.Ş. Rekor kırıyor
< >
7.2.2019 İzzet AYDEMİR Ekonomi 904 Kişi Okudu


Genel müdürlüğünü Ertan Aşrak`ın yaptığı Yeni Adana İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, 2018 yılında yaptığı çalışmalarla 35 Milyon TL kazanç sağladı.

Hüseyin Sözlü başkanlığında Adana Büyükşehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi Adana`da ürettiği ucuz konutların yanı sıra belediye kazanç sağlamaya devam ediyor. 

Konut üretiminin sürdürülebilmesi, uzun dönemde arsa maliyetlerinin azaltılması ve daha uygun fiyatlı konutlar üretilmesi amacıyla 2017 yılında 69 Bin 629 m2 arsaya alan Yeni Adana İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi buna ek olarak 2018 yılında da 91.237,36 m2 arsa ile toplamda 160.866,29 m2 arsa satın aldı.


KRİZE RAĞMEN KAZANÇ ARTI


Şirketin titiz ve sistematik çalışmaları sonucunda 2017 yılında 33 Milyon 80 Bin TL karı elde edildiği,  2018 yılında yaşanan mali krize rağmen aynı titizlik sonucu kar oranının 34 Milyon 900 TL`ye çıkartıldığını ifade eden Genel Müdür Ertan Aşrak; "Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana 110 adet villa ve 156 adet konut teslim edilerek satışları tamamlanmıştır. İlimtepe 2 konutları olarak adlandırılan 172 adet konut 5 adet işyeri inşaatımız %90 seviyesinde tamamlanmış olup, 2019 yılı haziran ayında bitirilmesini planlanmaktayız" dedi. 

AŞRAK: YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR


Aşrak; “Projelerimizi yaparken öncelikle kentimizin ve sektörün ihtiyaçlarını değerlendiriyoruz. Adana’da giderek artan bir oranda dayanıklı, güvenli ve kaliteli yapılara yönelik eğilim var. Biz de İmar Aş olarak bu ihtiyaçlara cevap verebilen çok yönlü bir platform oluşturma hedefiyle yola çıktık. Projelerimizi kaliteli ürün, sistem ve teknolojilerin bir arada sunulduğu çok yönlü bir platforma dönüştürdük. Yeni Adana İmar İnşaat olarak Adana`nın bölgede cazibe merkezi olabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü ’nün öncülüğünde Adana’yı kentsel anlamda modernize etmek adına kararlıyız. Birlikte yapabileceğimiz çok iş olduğuna inanıyorum" dedi. 

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP