SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,64 USD-S:4,648 EURO-A:5,407 EURO-S:5,417

Kadın, Yaradanın Emanetidir

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Başkan Kanlı, hayatın her anında var olan kadınlar, aile ve toplumun temeli olduğunu söyledi.
  •   Kadın, Yaradanın Emanetidir
< >
8.3.2018 İzzet AYDEMİR Kadın 318 Kişi Okudu

  Kadın, Yaradanın Emanetidir

  8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Başkan Kanlı, hayatın her anında var olan kadınlar, aile ve toplumun temeli olduğunu söyledi. 

   6 Ocak Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Selçuk Kanlı, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, ‘Kadına yılın belirli günlerinde değer verilmesi ve hatırlanması doğru değildir. Anne, teyze, kardeş, hayat arkadaşımız olan kadınlar, yüce yaradanın insanoğluna kutsal bir emanetidir” dedi.

  Her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadının olduğunu söyleyen Başkan Selçuk Kanlı, “Yüklendiği sorumluluklar açısından baktığımızda kadınların ev ve iş yükünün yanı sıra annelik gibi ulvi bir sorumluluğunun da bulunduğu göz ardı edilmemelidir. Her şeyden önce kadın bir annedir. Bizim dünyaya gelmemize sebep olan varlıktır. Ne yazık ki her gün televizyonlar da kadına yapılan şiddeti izliyoruz. Kadına şiddet topluma hakarettir” dedi.

  Sadece Türkiye de değil tüm dünyada kadına şiddetin son bulması temennisinde bulunan Başkan Kanlı, “Varlık nedenimiz olan annelerimiz başta olmak üzere, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten duygularımla kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP