adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,668 USD-S:5,679 EURO-A:6,359 EURO-S:6,37

Karalar’dan İhracata Destek Vurgusu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.
  • Karalar’dan İhracata Destek Vurgusu
< >
10.4.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 461 Kişi Okudu


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bu yıl 2’incisi organize edilen Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Kent protokolü ile birlikte çifte fuarın açılış kurdelesini kesen Başkan Zeydan Karalar, 5 milyar dolarlık ihracat hedefinde üretime, ihracata ve istihdama katkı sağlayan sanayiciler ile girişimcilerin her zaman destekçisi olacaklarını vurguladı.
Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve 14 Nisan’a kadar açık kalacak 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı ve 2. Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı, eş zamanlı olarak ziyarete açıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, beraberinde Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ile sektör temsilcileriyle birlikte çifte fuarın açılış kurdelesini alkışlar eşliğinde kesti.


“MOBİLYA SEKTÖRÜ ADANA’DA BÜYÜK GELİŞİM GÖSTERİYOR”
Başkan Zeydan Karalar, açılış töreninde yaptığı konuşmada emek yoğun mobilya sektörünün Adana’da son yıllarda büyük gelişim gösterdiğini belirtip, ihracatta söz sahibi olmaya başladığını söyledi. Uzun yıllar 1,5 milyar dolar ihracat gerçekleştiren Adana’nın bu yıl 2 milyar dolar hedefini aşmış olmasından büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Başkan Zeydan Karalar, “Fuarlar bir memlekette icraat, üretim, satılacak bir ürün varsa yapılır. Büyük bir mutlulukla izliyoruz ki, festivaller, karnavallar kenti olan Adana, aynı zamanda fuarlar kenti de oldu. Demek ki, satacak, tanıtacak çok şeyimiz var. Umut ediyorum ki, Adana 5 milyar dolarlık ihracat yapar. Bu rakam yakalanırsa, aynı oranda üretim ve istihdam artışına yansıyacaktır” dedi.
“SIRA DIŞI BİR YÖNETİM ORTAYA KOYACAĞIZ”
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sıra dışı bir yönetim ortaya koyacaklarının altını çizen Başkan Zeydan Karalar, “Sadece günlük işleri yapmakla kalmayıp, Adana’nın gelişimi için atılması gereken tüm adımları atacağız. Eskiden olmayan birlikteliğin bu dönemde Sayın Valimizin önderliğinde gerçekleştiğini görmek bizi mutlu ediyor. Bu birlikteliğin Adana’ya çok olumlu yansıdığını görüyorum. Bunu devam ettireceğiz. Gençlik yıllarında mobilya atölyelerinde çalışan ve kalfalığa kadar yükselen biri olarak böyle bir fuarın Adana’da açılmasında emeği geçen mobilya sektörü temsilcilerini kutluyorum. İnanıyorum ki, mobilya sektörü Adana’nın ihracatında önemli bir kalem olacaktır. Herkes emin olsun ki, Adana Büyükşehir Belediyesi olarak, üretime, istihdama, ihracata katkı koyan sanayici ve girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız” diye konuştu.
Başkan Zeydan Karalar, açılış töreninin ardından kent protokolü ile birlikte stantları ziyaret edip, sektör temsilcilerinden yeniliklerle ilgili bilgiler alarak, sohbetler etti.

 

 

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP