adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,668 USD-S:5,679 EURO-A:6,359 EURO-S:6,37

Karalar`dan Mazbata Töreni

On binlerce Adanalı Zeydan Karalar’ın mazbatasını alıp göreve başlamasını “Halkçı Zeydan” sloganlarıyla kutladı.
  • Karalar`dan Mazbata Töreni
< >
12.4.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 388 Kişi Okudu


On binlerce Adanalı Zeydan Karalar’ın mazbatasını alıp göreve başlamasını “Halkçı Zeydan” sloganlarıyla kutladı.

Zeydan Karalar, mazbatasını alıp, devir teslim törenlerine katılmasının ardından hemşehrilerine hitap ettiği ilk konuşmasında, kentin tamamının belediye başkanı olduğunu ve hizmeti adaletli şekilde, Adana’nın her noktasına götürme kararlılıklarına vurgu yaptı.

Zeydan Karalar mazbatasını aldı, Sayhan Belediyesi’nde görevi devretti, Adana Büyükşehir Belediyesi’de görevi devraldı, Atatürk Anıtı’na çelenk koydu ve Büyükşehir Belediye Binası balkonundan on binlerce Adanalıya hitap etti.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın da mazbatasını aldığı törenin ardından Seyhan Belediyesi’ne geçen Zeydan Karalar, 5 yıl boyunca sürdürdüğü görevini Akif Kemal Akay’a teslim etti. Mazbata ve devir teslim törenlerinde Adanalılar büyük coşkuyla Başkan Zeydan Karalar’a eşlik etti.

Zeydan Karalar, daha sonra Atatürk Parkı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk koydu.

Buradan Adana Büyükşehir Belediyesi’ne gelen Zeydan Karalar, eski başkan Hüseyin Sözlü’nün de katılımıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devraldı. Devir teslim töreninde konuşan Hüseyin Sözlü, Başkan Zeydan Karalar’ı kutladı ve başarı diledi.

Zeydan Karalar da devlette devamlılığın esas olduğunu vurgulayarak, Adana için çok çalışma kararlılığını belirtti.

ON BİNLERCE HEMŞEHRİSİNE HİTAP ETTİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, devir teslim törenindeki konuşmaların ardından belediye binasının balkonuna çıkarak, kendisini dışarıda büyük coşkuyla bekleyen on binlerce Adanalıya hitap etti.

Zeydan Karalar’a CHP İl Başkanı Mehmet Çelebi, CHP’li bazı ilçe belediye başkanları, il yöneticileri, ilçe başkanları, ilçe yöneticileri, konuk belediye başkanları, İyi Parti yöneticileri, üyeleri ve Karalar’ın ailesi eşlik etti.

Kısa bir süre önce CHP Gençlik Kolları Üyesi Ziya Can Dedeoğlu’nun hayatını kaybetmesi nedeniyle üzüntüsünü belirten Zeydan Karalar, kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diledi.

HALKÇI ZEYDAN

Adana Büyükşehir Belediye Binası önünde toplanan ve Başkan Karalar’ı, “Halkçı “Zeydan sloganlarıyla karşılayan Adanalılara hitap eden Başkan Zeydan Karalar; “Bu işe emek veren, gönül veren on binleri, yüz binleri selamlıyorum” diyerek başladığı konuşmasını Ahmet Arif’in, “Haberin var mı taş duvar?” şiirini okuyarak sürdürdü. Şiirde geçen “Dağlarına bahar gelmiş memleketimin” dizesine vurgu yapan Zeydan Karalar, Adana’da seçim başarısının ardından gelen baharın bu yıl daha bir güzel ve anlamlı olduğunu belirtti.

Başkan Zeydan Karalar, “Adana’ya ve Adanalılara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Adana’ya inandık, Adanalı bize inandı. Yola çıktığımızda benden desteğinizi esirgemeyeceğinizi adım gibi biliyordum. Çünkü ben sizin içinizden geldim. Sizi benim kadar kimse tanıyamaz. 30 yıl sonra birlikte elde ettiğimiz başarıdan dolayı çok gururluyum. Adana Büyükşehir Belediyesi önünde bugün toplanan kalabalığın daha önce toplandığını hatırlamıyorum. Bu bize olan güvenin sonucudur” dedi.

HER KESİMDEN OY ALDIK

Seyhan’da 5 yıl belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan Başkan Zeydan Karalar, “Ben 41 yıllık CHP’liyim. Millet İttifakı’nın adayı olarak seçimi kazandık. Ben hem CHP’den hem İyi Parti’den, hem de diğer siyasi partilerin üyelerinden oy aldım. Boşuna Adana Partisi tanımını kullanmıyorum. CHP’nin bir önceki seçimde oyu yüzde 25’ti. Biz bu seçimde oyumuzu yüzde 54-55 bandına yükselttik. Her kesimden oy aldık. O yüzden Adanalıların tamamına teşekkür ediyorum. Benden desteklerini esirgemediler. Seyhan’da olduğu gibi, Büyükşehir’de de kesinlikle ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Sorumluluğumuz büyük” diye konuştu.

BORÇ ÇOK AMA OLANAKLAR DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞACAĞIZ

Bir konuya değinmeden geçemeyeceğini, bunu da şikayet anlamında, ya da önceki yönetimi suçlama amacıyla söylemediğini belirten Başkan Zeydan Karalar, Adanalıları bilgilendirmek için mali tabloyla ilgili bir iki bilgi aktarmak istediğini ifade etti.

Başkan Zeydan Karalar, şöyle devam etti: “Durum ne olursa olsun elbette olanaklarımızın tamamıyla hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışacağız. 2014’te Adana Büyükşehir Belediyesi’nin borcu  1 milyar 796 milyon liraydı. Bugün itibariyle borç, bir bölümü metro kaynaklı olmakla birlikte, 3 milyar 784 milyon lira. Yani neredeyse 4 milyar lira. Eski parayla dile getirirsek 4 katrilyon lira. ASKİ’nin 923 milyon liralık borcuyla birlikte toplam 5 milyar lira borç var. Mali tablo bu. Siz her zaman dersiniz ya ‘Zeydan Yapar’ diye. Doğru ama yoktan da var edemeyiz.

BANKAMATİKÇİLERLE YOLLARIMIZ AYRILIR

Ayrıca çalışan, alın teri döken hiç bir kardeşimize dokunmayız, işlerini yapmaya devam ederler. Fakat belediyenin sırtında yük olan, çalışmadan para alan kardeşlerimiz kusura bakmasınlar.

Seçimden önce söz verdiğimiz gibi su ücretinde indirim yapacağız ama bunu iki ya da üç kademede gerçekleştireceğiz. 2. meclis toplantısında, yani mayısta ilk su ücreti indirimi yapılacak.”

YOLUMUZ, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN YOLUDUR

Seçim çalışmaları sırasında Millet İttifakı adalarının, karşı ittifakın adaylarıyla ilgili olumsuz tavır takınmadığını kaydeden Zeydan Karalar, “Biz yapacaklarımızı anlattık fakat karşı ittifakın adayları bizlere ağır suçlamalarda bulundular. Özellikle bana çok ağır yüklendiler. Adana’nın her köşesine gittim ve her yerde olumlu geri dönüş aldım, iyi karşılandım. Bizim yolumuz hak-hukuk devletinin yoludur, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu laik, demokratik Cumhuriyetin yoludur. Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleriyiz” dedi

 

  • Facebook
  • YORUM YAP