Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,267 USD-S:6,278 EURO-A:7,379 EURO-S:7,393

Kent Konseyi`nden kaymakam ve Belediye Başkanı`na ziyaret

Ceyhan Kent Konsey Başkanı Selahattin Güler ve yürütme kurulu, ilçe kaymakamı ve belediye başkan vekilini ziyaret etti.
  • Kent Konseyi`nden kaymakam ve Belediye Başkanı`na  ziyaret
  • Kent Konseyi`nden kaymakam ve Belediye Başkanı`na  ziyaret
  • Kent Konseyi`nden kaymakam ve Belediye Başkanı`na  ziyaret
< >
12.10.2017 İzzet AYDEMİR Gündem 898 Kişi Okudu


Ceyhan Kent Konsey Başkanı Selahattin Güler ve yürütme kurulu, ilçe kaymakamı ve belediye başkan vekilini ziyaret etti.

Selahattin Güler başkanlığındaki Ceyhan Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve Ceyhan Belediye Başkan V. Ali Alper Boydak`ı ziyaret ederek, ilçe hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.


ÜNLÜSOY: KENT KONSEYİNE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Kaymakamlık toplantı salonunda Kent Konsey Başkanı ve yürütme kurulu üyelerini kabul eden Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, `İlçedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcisi konumunda olan Kent Konseyi, yapacağı projeler ile ilçenin gelişmesine büyük katkı sunar. Temenni ederim ki yeni yönetim ilçede birliktelik ruhunu inşa ederek ilçeye güzel hizmetler sunar` dedi.


BOYDAK: CEYHAN HEPİMİZİN

Kaymakamlık ziyaretinden sonra belediyeye geçen Ceyhan Kent Konseyi, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak`ı ziyaret ettiler. Kent Konseyi binası için verdikleri destekten dolayı Başkan Boydak`a teşekkür eden Konsey Başkanı Selahattin Güler, konsey çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Ceyhan`ın gelişmesi için bir tuğla koyan herkese belediye olarak destekçisi olacaklarını söyleyen Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak; " Ceyhan hepimizin. Kuşkusuz ki bugüne kadar yapılmamış, ya da yapılanların yetmediği, noksan kaldığı olabilir, ama hepimizin birlikte yaşadığı Ceyhan`a hizmet eden kim olursa olsun destek vereceğimizin bilinmesini isteriz. Kent Konseyi`nin çalışması, hizmet ve proje üretmesi en çok belediyeye ve belediye başkanı için iyi olacağı kanısındayım. `Her şeyi ben bilirim` edasında olan yanlış yapar. Birlikte en iyiyi yapacağımıza inanıyorum. Bu bağlamda Ceyhan`ın yararına olacak her projenin destekçisi olacağınızı bilmenizi istiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum` dedi

GÜLER: BİRLİKTE GÜZEL BİR CEYHAN

İlçedeki sorunların el birliği ile çözülmesi, daha sosyal ve yaşanabilir bir Ceyhan için kent konseyi olarak mücadele edeceklerini söyleyen Konsey Başkanı Selahattin Güler, " Ceyhan Kaymakamı Sayın Mustafa Ünlüsoy önderliğinde, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ali Alper Boydak ve tüm sivil toplum örgütü temsilcilerimiz ile birlikte  daha güzel, daha sorunsuz  bir Ceyhan için elbirliği yaparak mücadele edeceğiz. Kent Konseyi kurulduğu günden bu yana ilk kez kendi binasında açtı. Halkımızın rahatlıkla gidip gelebileceği hizmet binamızı Çamlıyol da açtık. İlçe de yaşayan herkesin sunacağı fikre açık, şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Bu bağlamda yürütme kurulu üyelerimiz ile birlikte ilk ziyaretimizi kaymakamımıza ve belediye başkan vekilimize yaptık. Gösterdikleri ilgi ve verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP