adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,076 USD-S:6,087 EURO-A:6,782 EURO-S:6,794

Millet İttifakı`na Katılım

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar`a destek olmak için yaklaşık 100 kişilik bir grup CHP saflarına katıldılar.
  • Millet İttifakı`na Katılım
< >
14.3.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 1739 Kişi Okudu


Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar`a destek olmak için yaklaşık 100 kişilik bir grup CHP saflarına katıldılar.

 

Şahin Özbilen Mahallesi`nde ikamet eden Mehmet Okay ile Sarımazı Mahallesi`nde ikamet eden Kerim Kaymak öncülüğündeki yaklaşık 100 kişilik bir grup AK Parti`den ayrılarak CHP`ye katıldılar.

 Millet İttifakı Adayı Kadir Aydar’ın seçim ofisinde bir araya gelen gruba Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, CHP ve İyi Parti ilçe başkanları katılımcılara rozetlerini taktı.

 

AYDAR: HERKESİMİN ADAYIYIM

Gerçekleşen programda, kendilerine katılan ve destek verenlere teşekkür eden Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, Siyasi parti gözetmeden her kesimden destek aldığını söyledi. Aydar, “Bu akşam burada görüldüğü gibi Kadir Aydar sadece bir partinin değil, her kesimin, her düşüncenin adayıdır. Aldığımız bu desteklerle 31 Mart’ta Ceyhan Belediyesini alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

 

SİYASİ AYIRIM YAPMADIK


Hiç bir vatandaşa siyasi kimlikle bakmadıklarını, gerçekleşecek yerel seçimlerde halkın belediye başkanını seçeceğini söyleyen Aydar; "Bizim bu düşüncemizin sonucu olmalı ki değerli Mehmet Okay abim ve arkadaşları bugün burada bizim yanımızda yer alıyorlar. Hepimizde olduğu gibi yerel seçimde vatandaş adaylara bakar, projelerine bakar. Ceyhan’da iki aday var, biri iki yıldır bir çivi dahi çakmadı. Bizim hayallerimiz, Ceyhan için projelerimiz var ve hemşerilerimizden aldığımız destek ile hayallerimizi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP