Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,267 USD-S:6,278 EURO-A:7,379 EURO-S:7,393

Mülazımoğlu: Artık Tamam

Cumhuriyet Halk Partisinden Adana Milletvekili aday adayı olan Zafer Mülazımoğlu, Ceyhan ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.
  • Mülazımoğlu: Artık Tamam
< >
12.5.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 1140 Kişi Okudu


Cumhuriyet Halk Partisi`nden Adana Milletvekili aday adayı olan Zafer Mülazımoğlu, Ceyhan ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.

Ceyhan Belediye meclis üyeliğinden istifa ederek Adana Milletvekili aday adayı olan Dt. Zafer Mülazımoğlu, ilçe binasında yoğun bir katılımla partililerle buluştu. İlçe binasında yapılan aday açıklama programına meclis üyelerinin yanı sıra eski ve yeni ilçe yönetici, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda partililer katıldı. 


"AK PARTİ İFLAS ETTİ"


AK Parti hükümetinin artık ülkeye verecek bir şeyi olmadığını ileri süren Mülazımoğlu, "Zat-ı muhterem ağzıyla sıkıldığını, tamam dediğine şahit oluyoruz. Yayımladıkları manifestodan da anlaşılacağı gibi tam bir iflas politikasıdır. Artık, halkı kandıramayacakları gün gibi ortadır. Dolar, Mazot, gübre vs. her şey reel bir gerçek olarak halkın gözü önünde, ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye`nin düştüğü durumu örtemezler." dedi. 

  • Facebook
  • YORUM YAP