Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Firmalari,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası,Otomaik Halı Yıkama Makinası,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Oto Ekspertiz Adana, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,553 USD-S:4,562 EURO-A:5,347 EURO-S:5,357

Mülazımoğlu: Artık Tamam

Cumhuriyet Halk Partisinden Adana Milletvekili aday adayı olan Zafer Mülazımoğlu, Ceyhan ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.
  • Mülazımoğlu: Artık Tamam
< >
12.5.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 871 Kişi Okudu


Cumhuriyet Halk Partisi`nden Adana Milletvekili aday adayı olan Zafer Mülazımoğlu, Ceyhan ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.

Ceyhan Belediye meclis üyeliğinden istifa ederek Adana Milletvekili aday adayı olan Dt. Zafer Mülazımoğlu, ilçe binasında yoğun bir katılımla partililerle buluştu. İlçe binasında yapılan aday açıklama programına meclis üyelerinin yanı sıra eski ve yeni ilçe yönetici, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda partililer katıldı. 


"AK PARTİ İFLAS ETTİ"


AK Parti hükümetinin artık ülkeye verecek bir şeyi olmadığını ileri süren Mülazımoğlu, "Zat-ı muhterem ağzıyla sıkıldığını, tamam dediğine şahit oluyoruz. Yayımladıkları manifestodan da anlaşılacağı gibi tam bir iflas politikasıdır. Artık, halkı kandıramayacakları gün gibi ortadır. Dolar, Mazot, gübre vs. her şey reel bir gerçek olarak halkın gözü önünde, ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye`nin düştüğü durumu örtemezler." dedi. 

  • Facebook
  • YORUM YAP