Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,267 USD-S:6,278 EURO-A:7,379 EURO-S:7,393

Öğretmenler Gazetecilere not verdi: 6`da 2

Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler, her hafta bir takım ile sahada buluşuyorlar. Gazetecilerin bu haftaki konukları Ceyhan Mehmet Orhun Yaylacı lisesi oldu. Öğretmenler 62 galip geldi
  • Öğretmenler Gazetecilere not verdi:  6`da 2
< >
9.3.2018 İzzet AYDEMİR Spor 634 Kişi Okudu


Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler, her hafta bir takım ile sahada buluşuyorlar. Gazetecilerin bu haftaki konukları Ceyhan Mehmet Orhun Yaylacı lisesi oldu. Öğretmenler gazetecilere 6`da 2 not verdi.

Her hafta bir takımla Ceyhan Sentetik Çim Sahada karşılaşan Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler bu hafta Ceyhan Mehmet Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi (MOYAL) idareci ve öğretmenleri ile oynadılar. Okul Müdürü Cemil Yılmaz ve öğretmenler sahada adeta gazetecilere nefes aldırmadılar. Gazeteciler kazandıkları 3 penaltıyı öğretmenlere saygısızlık olmasın diye dışarı atınca(!), öğretmenler fırsattan istifade üst üste geliştirdikleri ataklar sonucu sahadan 6 - 2 galip ayrıldılar.


ÖĞRETMENLERE SAYGISIZLIK ETMEDİLER!

MOYAL`ın Coğrafya Öğretmeni ve takım kaptanı Turgut Gürbaz`ın eski öğrencisi olan Gazeteciler takımının en iyi oyuncularından Osman Süzer, bu maçta pasif kalması, taraftarların bile dikkatinden kaçmadı. Taraftar, `Osman ve diğer gazeteci arkadaşlar öğretmenlere saygısızlık yapmak istemediler` yorumunda bulundular.

Fırıncı İzzet Özen`in sahaya getirdiği Şam tatlısı da gazetecilere fayda etmedi. 

HAFTAYA ZABITA İLE OYNAYACAKLAR

Maçı izleyen Adana Zabıta Daire Başkanı Bayram Kadir Tüylü,  3 Penaltıyı dışarı atan gazetecileri özellikle tebrik ederek, gelecek hafta kendilerinin oynayacağını ve aynı performansı sergilemelerini istedi. Gazeteciler de, gelecek hafta oynayacakları Zabıta maçı için kampa gireceklerini, kamp için yer arayışına başlayacaklarını söylediler! 


  • Facebook
  • YORUM YAP