adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,668 USD-S:5,679 EURO-A:6,359 EURO-S:6,37

Önce Mazbata Ardından Hizmet

Çukurova Belediyesi’nde yeni dönemin ilk Halk Günü yapıldı.
  •   Önce Mazbata Ardından Hizmet
< >
8.4.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 362 Kişi Okudu


  Çukurova Belediyesi’nde yeni dönemin ilk Halk Günü yapıldı.

  Çukurova Belediyesinde 5 yıldır devam eden “Halk Günü” uygulaması, yeni dönemin ilk cuma günü de devam etti.

  KAYBEDECEK ZAMAN YOK

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, mazbatayı aldıktan sonra makamda “hayırlı olsun” dileği için ziyaretçi kabul etmeyeceğini belirterek, “Kutlamaları tek bir gün belediye fuayesinde kabul edeceğim. Sonra hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz. Çünkü kaybedecek zamanımız yok. Kimse çiçek de göndermesin hayır kurumlarına bağış yapsın” dedi.

  BÜYÜKŞEHİR MUTLULUĞU

  Çukurova’da sonucu tahmin ettiklerini buna karşın 104 gün boyunca gece gündüz çalıştıklarını anlatan Başkan Çetin, “Çünkü Büyükşehir Belediyesi’ni aynı anlayışa sahip olduğumuz Zeydan Karalar’ın yönetmesini istiyordum. Bunu başardık. Kendisini kutluyorum. Yüreğir’i az bir farkla kaybettik. Bunun için üzüldüm” diye konuştu.

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 5 yıldır olduğu gibi yeni dönemde de her Cuma yaptığı Halk Günü uygulamasını devam ettirdi ve Çukurovalıların sorunlarını dinledi.

  Orhan Kemal Kültür Merkezi’ndeki Halk Günü’nde önce seçim değerlendirmesinde bulunan Başkan Soner Çetin, güzel bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, sonuçların bekledikleri gibi olduğunu söyledi. Yüreğir’in sonucu konusunda yanıldığını kaydeden Başkan Çetin, “Kamuran Karaca olağanüstü bir performans gösterdi. Seçimi çok az bir farkla kaybettik. Ceyhan ve İmamoğlu’ndaki sonuç bizi çok mutlu etti” dedi.

  GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK

  Soner Çetin, seçim sürecinde hiçbir zaman üslubu bozmadıklarını ve herkesi kucakladıklarını belirterek, “Her zaman belediye başkanının herkesi kucaklaması gerektiğini dile getirdik. 104 gün boyunca gençler ve kadınlarla birlikte gece gündüz çalıştık. Neredeyse yarım saatte bir toplantı yaptık. Çukurova’da sonucu biliyorduk ama Büyükşehir Belediyesi’ni almak zorundaydık. Çünkü Büyükşehirde aynı anlayışa sahip Zeydan Karalar’ın gelmesini istiyorduk. Bunu da başardık. Zeydan Karalar’ı da kutluyorum. Birlikte uyum içinde çalışacağız ve büyük projelere imza atacağız” şeklinde konuştu.

  TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDUK

  Adana’nın bu seçimde iki konuda Türkiye’ye örnek olduğunu bildiren Soner Çetin, şöyle devam etti:

  “Önce parti içinde bir adaylık yarışı yaşandı. Büyükşehir adayımız Zeydan Karalar oldu. Bize düşen kendisine destek olmaktı. Bunu yaptık. Hiç zikzak yapmadık. Ben 2009 seçimleri öncesi aday gösterilip sonra adaylıktan çekildikten sonra da partime küsmedim. Şimdi de Zeydan Karalar Büyükşehir adayı olarak açıklandığında ilk kutlayan ben oldum. Zeydan Karalar büyükşehir başkanı olsun diye bu kadar çalıştık. Ayrıca ben Türkiye’de oyunu en çok artıran 3’üncü belediye başkanı oldum. Bu sizlerin sayesinde oldu. İkincisi; Çukurova Millet İttifakı’nın uyumlu çalışmasıyla Türkiye’ye örnek oldu. Birçok yerdeki seçim başarısının nedeni ittifaktaki uyumdur. Bunu da ilk biz başardık.”

  HER KESİME TEŞEKKÜR

  İttifak dışında kalan partilere mensup vatandaşlara da kendisine destek verdikleri için teşekkür eden Başkan Çetin, “Bu seçimde aklıselim galip gelmiştir. Çünkü seçim sürecinde beka konusunu gündeme getirdiler. Oysa Türkiye’nin beka sorunu yoktur. Atatürk ve silah arkadaşları 1923’te bu sorunu ortadan kaldırmıştır. Bu konuda insanlar bize inandı” dedi.

  ÇİÇEK KABUL ETMEYECEK

  Başkan Çetin, mazbatayı aldıktan sonra belediye fuayesinde hayırlı olsun dileklerini toplu olarak kabul edeceğini belirterek, makamda yapılacak ziyaretlerle kaybedecek zamanlarının olmadığını vurguladı. Vatandaşlardan çiçek de kabul etmeyeceğini kaydeden Çetin, “Bunun yerine hayır kurumlarına bağış yapılsın” önerisinde bulundu.

  Mazbatayı aldıktan sonra vaatleri yerine getirmek için yoğun bir çalışma temposuna gireceklerini söyleyen Başkan Çetin, tüm vaatleri yerine getireceklerini tekrarladı.

  Başkan Çetin, Halk Günü uygulamasının yeni dönemde de devam edeceğini belirterek, yasal her konuda vatandaşın yanında olduğunu ancak kendisine yasal olmayan taleplerle gelinmemesini istedi.

  Başkan Çetin konuşmasının ardından vatandaşların sorunlarını dinledi, sorunlarla ilgili anında çözüm üretilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

  • Facebook
  • YORUM YAP