adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,713 USD-S:5,723 EURO-A:6,315 EURO-S:6,327

Orası Artık Zübeyde Hanım Mahallesi

Ceyhan Belediyesi Mayıs ayı ikinci meclis toplantısı Kadir Aydar başkanlığında gerçekleşti.
  • Orası Artık Zübeyde Hanım Mahallesi
< >
10.5.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 1114 Kişi Okudu

Kadınlar istedi, Başkan Aydar Yaptı

 

Ceyhan Belediyesi Mayıs ayı ikinci meclis toplantısı Kadir Aydar başkanlığında gerçekleşti.

Kaltakiye Mahallesi sakinlerinin seçim öncesi mahallelerinin isminin değişmesi isteklerini gündem dışı meclis önerisi veren Başkan Aydar, meclis üyelerinin almış olduğu oy birliğiyle kararla mahallenin ismi Zübeyde Hanım Mahallesi olarak değiştirildi.

Murat Göğebakan Kültür Merkezi Belediye Meclis salonundaki toplantıda açılış ve yoklama öncesi Adana Valiliğince gelen davetlilerle Başkan Aydar ve Meclis Üyeleriyle yapılan basına ve halka kapalı kısaca gerçekleşen görüşme sonrası, meclis toplantısı basına ve halka açık bir şekilde gerçekleşti.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu, akabinde istiklal marşının okunmasıyla başlayan meclis toplantısının 5 maddelik gündemin görüşülmesi ile devam etti. Gündem dışı öneri veren Başkan Aydar, Kaltakiye Mahallesinin adının Zübeyde Hanım Mahallesi olarak değiştirilmesini gündeme getirdi ve karar oy birliği ile alındı.

MAHALLE SAKİNLERİ SEVİNCE BOĞDU

Başkan Aydar, Meclisten geçen kararın hemen ardından mahalle sakinleri ile bir araya gelerek kararı mahalleli ile paylaştı. Başkan Aydar ‘’ Öncelikle ben burada tüm mahalle sakinlerimizin çok çok teşekkür ederim. Adaylığımızda bize destek olup bize tercih ettiler.  Aday olduğum dönemde mahalle sakinlerimiz bizden mahallenin isminin değiştirilmesini istemişlerdi ve biz de söz vermiştik. Kaltakiye Mahallesi`ndeki ablalarız, annelerimiz, kardeşlerimiz ve  birbirinden kıymetli büyüklerimiz var. Artık mahallenin ismini utanmaya gerek yok. Bu mahallemiz Ceyhan`da Yıldız olacak ve de Ceyhan`ın göz bebeği olacak. Ulu Önder Atatürk’ün Muhterem Annelerinin ismi Zübeyde Hanım ismi, mahallemize ve ilçemize hayırlı olsun’’ Dedi

MUHTARDAN BAŞKAN AYDAR’A TEŞEKKÜR

Tüm mahalleli adına Başkan Aydar’a ve meclis üyelerine teşekkür eden Zübeyde Hanım Mahalle Muhtarı Metin Dündar ise; “Mahallenin adının değiştirilmesi geç kalınmış bir karardı. Başkanımıza bu konuda gösterdiği duyarlılık için teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonra daha güzel hizmetler yapacaklardır’’ diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Aydar Mahalle sakinleri ile sohbet etti.


  • Facebook
  • YORUM YAP