adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,678 USD-S:5,689 EURO-A:6,35 EURO-S:6,361

Sağlık Ordusuna 530 Nefer Daha Katıldı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) AbdiSütcü Sağlık Meslek Yüksekokulu 2018-2019 mezunlarını Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle uğurladı.
  • Sağlık Ordusuna 530 Nefer Daha Katıldı
< >
10.7.2019 İzzet AYDEMİR Sağlık 207 Kişi Okudu


 

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) AbdiSütcü Sağlık Meslek Yüksekokulu 2018-2019 mezunlarını Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle uğurladı.

 

Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan, SMYO Müdürü Prof. Dr. Neslihan Boyan,dekan yardımcıları, akademisyenler, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende açılış konuşmasını dönem birincisi Sevgi Kardaş yaptı.

 

Sütcü: “Yaptığımız Okul Örnek Olsun İsteriz”

Abdi Sütcü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun yapımında büyük katkısı olan Abdioğluları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü öğrencilere hitap ederek, babası Abdi Sütcü‘nünhayatındaki başarılardan kesitler anlattı. “Bu memlekette soluk alıyoruz, bu memlekete borcumuzu ödemek zorundayız.” diyen Sütcü, Adana’da 1500 çalışanı ile verdikleri emekle Çukurova Üniversitesi’ne Abdi SütcüSHMYO’yu yaptırarak örnek olmak istediklerini söyledi. Mezun olan öğrencilere başarılar dileyen Sütcü, öğrencilerin memlekete hizmet noktasında ellerinden geleni yapmalarını istedi.

 

Prof. Dr. Noyan: “Bugüne Kadar 5 Bin 500 Mezun Verdik”

Abdi Sütcü SHMYO Müdürü Prof. Dr. Neslihan Boyan ise, bugüne kadar 5.500, bugün ise 530 mezun verdiklerini ifade ederek, yeni binalarında daha büyük bir ivme ile eğitime devam ettiklerini söyledi. Prof. Dr. Boyan şunları kaydetti;

“Yüksekokulumuz bu akademik yılda öğrencilerimize mesleki yetkinlik kazandırırken onları hayata daha donanımlı ve daha güçlü hazırlayabilmek amacıyla çok sayıda bilimsel ve sosyal projeler yapmış, birçok başarıya imza atmıştır. Öğrencilerimizin mesleki eğitimlerini başarıyla sürdürmesini sağlayan, onlara ekip ruhunu, paylaşmayı, dayanışmayı, topluma karşı görevlerini öğreten okulum öğretim elemanlarına ve bu süreçteki katkılarından dolayı idari personelimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen üniversitemiz fakültelerinin, yüksekokullarının ve rektörlüğe bağlı birimlerinin saygıdeğer öğretim elemanlarına, öğrencilerimizin eğitiminde önemli bir yer tutan staj ve klinik uygulama derslerinin etkin şekilde yapılmasında her tür imkânı sunan, bölgenin en büyük ve donanımlı hastanesi olan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimliğine ve Diş Hekimliği Fakültesi yönetimine, öğrencilerimizin sahada daha donanımlı yetişmesi için tüm imkânlarını sunan Adana İl Sağlık Müdürlüğü’ne, 112 Başhekimliğine, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü nezdinde Adana Huzurevleri Müdürlüğü’ne teşekkürü bir borç bilirim.Öğrencilerimizin bilimin ve sosyalliğin iç içe geçtiği aktif kampus yaşamı olan modern bir üniversite ortamında eğitim almasını sağlayan üniversitemiz yönetimine desteklerinden dolayı şükranlarımı sunarım.”

 

Prof. Dr. Erdoğan: “Mezun Takip Sistemine Önem Verin”

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan ise Akademik bilginin yanında üniversiteli kimliği ile birçok sosyal ve sorumluluk projelerini gerçekleştiren SHMYO yönetimini ve öğrencilerini tebrik ederek mezuniyetlerini kutladı. Prof. Dr. Erdoğan öğrencilere seslenerek, mezun takip sistemine önem vermelerini belirterek bu sistem ile üniversiteye mezuniyetler İnin ardından da katkı koymalarını istedi. Çukurova Üniversitesi’nin iç ve diş paydaş toplantıları ile daha iyi ve kaliteli bir eğitim öğretim süreci sağlamayı hedeflediğini ifade eden Prof. Dr. Erdoğan, yeni mezun öğrencilere üniversitenin kapılarının her daim açık olduğunu söyledi.

 

Bekir Sütcü, Derece Yapan 16 Öğrenciye Çek ve Hediye Takdim Etti

Açılış konuşmalarının ardından İlk ve Acil Yardım Anabilim Dalı Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Öğretim Görevlisi Gülay Halidi öğrencilere meslek yeminini ettirdi.  Yeminin ardından fakülte birincisi yaş kütüğüne adını çakarken Abdioğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü dereceye giren öğrencilere çek ve hediyeler takdim etti. Dereceye giren öğrencilerin diplomalarını almalarının ardından bölüm öğrencileri de diplomalarını bölüm öğretim elemanlarından alarak keplerini havaya fırlatarak mezun oldu.

  • Facebook
  • YORUM YAP