Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,267 USD-S:6,278 EURO-A:7,379 EURO-S:7,393
  • Facebook
  • YORUM YAP

Sevgimizi neden dile getirmeyiz?


Yufka yürekli, sevgi dolu bir kalp taşırız.

Anne, babasını sevmeyen var mı, ya ablasını, kardeşini, abisini veyahut kız kardeşini?

Peki, severek (isteyerek) evlendiği Eşini sevmeyen var mı?

Hepimiz hep bir ağızdan yok diyoruz değil mi?

Peki; en son ne zaman annenize içinizdeki sevgiyi haykırarak `Seni seviyorum`  dediniz? Babanıza sarılarak O`nu sevdiğinizi en son kaç yaşında iken söylediğinizi hatırlıyor musunuz?

Ağabeyimize, kardeşimize içinizdeki heyecanı haykırarak onun sizin için ne kadar önemli olduğunu ne zaman hissettirdiniz?

Peki, eşinizin gözlerine bakarak onun ne kadar önemli olduğunu, o olmadan hayatınızdaki anlamsızlığı en son ne zaman fark ettirdiniz?

**

Seviyoruz aslında; en az kendimizi sevdiğimiz kadar. Ama hissettirmemeye, belli etmemeye çalışma konusunda üzerimizde kimse yoktur.

Kendimiz ile baş başa kaldığımızda, onların bir anlık yokluğunu hissettiğimiz an yaşadığımız duygunun 10`da birini onların yanında iken hissettirsek ne olur sanki...?

 

*

Olmaz değil mi?

İçimiz de seviyoruz ya bunu söylemenin, belli etmenin ne anlamı var, öyle değil mi?

Oysa; sevildiğimizi his edilmek istediğimiz kadar onlar da hissetmek ister...

**

`Of anne çocuk muyum?` Dediğimiz annelerimizin gözünde kaç yaşında olursak olalım, onun gözünde hep ana kuzusu olduğunu, en çıkarsız sevginin anne sevgisi olduğunu hangimiz bilmeyiz ki? Ama yine de nasılsa seviyor ya, o sevgi hep kalacağından emin olduğumuz için çoğu zaman sıkılırız o saf ve çıkarsız sevgiden...

Oysa

sevgi para istemez,

sevgi dürüstlüktür..

Sevgi fedakarlıktır ...

Sevgi samimiyettir...