adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,668 USD-S:5,679 EURO-A:6,359 EURO-S:6,37

Soner Çetin Mazbatasını Aldı

Rekor bir oy oranıyla yeniden Çukurova Belediye Başkanı seçilen Soner Çetin, mazbatasını aldı.
  • Soner Çetin Mazbatasını Aldı
< >
10.4.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 222 Kişi Okudu


Rekor bir oy oranıyla yeniden Çukurova Belediye Başkanı seçilen Soner Çetin, mazbatasını aldı. Çetin mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “İl ve ilçe örgütleri ile kadın ve gençlik kollarına, gönüllü olarak çalışan herkese teşekkür ediyorum. Zeydan Karalar’la uyum içinde çalışacağız. Adana’yı güzel günler bekliyor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çetin, dün öğle saatlerinde mazbatasını almak için meclis üyeleriyle birlikte adliye ek hizmet binasına gitti. Partililerin oluşturduğu kalabalık nedeniyle adeta izdiham yaşanırken, vatandaşların gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Çetin, adliye binasına güçlükle girebildi.

BEYHUDE İTİRAZLAR

Seçim Kurulundan mazbatasını alan Başkan Çetin, adliye önünde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2014 yılında yüzde 44 oyla seçildiğini hatırlattı, “Yüzde 44 rekor bir oy oranıdır. 31 Mart’ta yüzde 60’a yaklaşan büyük bir oranla seçimi kazandık. 2014’te hiç itiraz olmamışken, şimdi itirazların ardı arkası kesilmiyor. Sadece İstanbul’a itiraz etmiyoruz diyebilmek için seçimi net olarak kazandığımız yerlerde bile itiraz ediyorlar.” dedi.

EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Çetin, bu başarıda payı olan il, ilçe örgütleri, kadın ve gençlik kolları ile gönüllü çalışan partililere teşekkür ettiği konuşmasına şöyle devam etti:

“31 Martta oyunu en çok artıran 3’üncü belediye başkanı oldum. Bu başarıda hepinizin payı var. Bu başarı hepimizin. Zeydan Karalar büyük bir farkla Büyükşehir Belediyesini kazandı, Seyhan’da Akif Kemal Akay yine bir fark atarak önemli bir başarıya imza attı. Ceyhan’da Kadir Aydar, İmamoğlu’nda Kasım Karaköse uzun yıllar sonra CHP’nin buralarda belediyeyi kazanmasını sağladı. Hepsini kutluyorum. Millet İttifakı’nın birbirinden değerli adayları vardı. Hepsini gösterdikleri başarı için tebrik ediyorum.”dedi.

ADANA’YI GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

Adana’da yeni bir dönemin başladığına dikkat çeken Başkan Soner Çetin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile uyumlu bir çalışma içinde önemli hizmetler yapacaklarını belirterek, “Adana’yı güzel günler bekliyor” ifadesini kullandı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’le birlikte mazbata törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse de katıldı.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP