Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Firmalari,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası,Otomaik Halı Yıkama Makinası,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Oto Ekspertiz Adana, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,553 USD-S:4,562 EURO-A:5,347 EURO-S:5,357

Uyuşturucu bağımlılığı her yönüyle masaya yatırıldı

Ceyhan Kaymakamlığı önderliğinde Ceyhan Kent Konseyi’nin düzenlemiş olduğu, Madde Bağımlılığı konulu konferans yoğun ilgi gördü.
  • Uyuşturucu bağımlılığı her yönüyle masaya yatırıldı
< >
27.4.2018 İzzet AYDEMİR Gündem 571 Kişi Okudu

Uyuşturucu bağımlılığı her yönüyle masaya yatırıldı

Ceyhan Kaymakamlığı önderliğinde Ceyhan Kent Konseyi’nin düzenlemiş olduğu, `Madde Bağımlılığı` konulu konferans yoğun ilgi gördü.

Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi`nde gerçekleşen konferans saygı duruşu, akabinde İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Programda açılış konuşmasını yapan Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Selahattin Güler, geleceğin teminatı olan gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için mücadele eden Yeşilay Cemiyeti Adana Şubesinin il genelinde milli eğitimle birlikte bu tür programlar yaptıklarını, kendilerinin de Yeşilay Adana  Şube Başkanı Mehmet Aslanbaba ile görüşerek programı organize ettiklerini söyledi. Güler; "Kent konseyi yönetim kurulumuz ile birlikte ilçede sosyal, kültürel ve yaşama dair her alanda bir şeyler yapabilmek için mücadele ediyoruz. Programımıza konuşmacı olarak katılan Sayın Necdet Ünüvar ve Mehmet Aslanbaba`ya teşekkür ediyorum" dedi.


ASLANBABA ANLATTI ÖĞRENCİLER DİNLEDİ

Sunuma Yeşilay Cemiyeti`nin kuruluş amacı, yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Aslanbaba, sinevizyon gösteriminde sahneye görüntü aktarılamamasından dolayı kısa süreli bir aksaklık yaşadı.  Aslanbaba ‘’Madde Bağımlılığı nedir?, Bağımlılık yapan maddeler nelerdir?, Bağımlılığın zararları nelerdir?, Bağımlılık süreci nasıl başlar ve ilerler?, Madde kullanmaya nerede ve ne zaman davet ederler?, Kullananlar hangi gerekçelere sığınıyorlar?, Madde kullanımını reddeden genci bekleyen klişeler nelerdir?, Ağa düşmemek için neler yapabiliriz?, ‘Hayır’ diyebilmek neden bu kadar önemli?, Örnek ‘Hayır’ cümleleri, arkadaşın kullanıyorsa ne yapabilirsin?, Okuldaki disiplin süreci nasıl işler ve cezalar nelerdir?, Türk ceza kanununda madde bağımlılığının yeri nedir?’’ ana konular hakkında öğrenci ve katılımcılara bilgiler verdi. 

Aslanbaba’nın sunumunun ardından uyuşturucu ile mücadele konusunda herkesin elinden geleni yapmasının önemine vurgu yapan Adana AK Parti milletvekili Necdet Ünüvar; bu konuda çok şey yaptıklarını ancak bunların yetersiz kaldığını söyledi. Ünüvar; ‘Çünkü yeterli olabilmesi demek bu memlekette uyuşturucu kullanan kimsenin kalmaması demektir. Biz uyuşturucu kullanan tek bir kimse kalmayana kadar mücadelemize devam edeceğiz’’ dedi.

Programa Belediye Başkan Yardımcısı Murat Yörük, Milli Eğitim Müdürü Serken Topbaş, AK Parti İlçe Başkanı Cemal Saim  Çetenak, Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci, Müftü  Nazmi Söğut, Hastane Başhekimi Nazmi Özer, belediye meclis üyeleri, öğretmen ve çok sayıda öğrenciler katıldı.

Kent Konsey Başkanı Selahattin Güler, günün anlam ve önemine bianen teşekkür plaketi verdi. Konferansta kent konsey üyesi bayanlar Yeşilay`ın bağımlılık üzerine hazırlanan broşürlerini katılımcılara dağıttılar.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP