adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,893 USD-S:5,903 EURO-A:6,565 EURO-S:6,577

Uyuşturucuya karşı Basketbol turnuvası

Ceyhan Belediyesi, Cumhuriyet’in 95.yılı etkinlikleri kapsamında uyuşturucuyla mücadele ve gençleri spora özendirme maksadıyla “ Sokak Basketbolu Turnuvası” düzenledi.
  • Uyuşturucuya karşı Basketbol turnuvası
< >
29.10.2018 İzzet AYDEMİR Spor 464 Kişi Okudu

Ceyhan Belediyesi, Cumhuriyet’in 95.yılı etkinlikleri kapsamında uyuşturucuyla mücadele ve gençleri spora özendirme maksadıyla “ Sokak Basketbolu Turnuvası” düzenledi. 

 Ceyhan Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen etkinliğe Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın ev sahipliğinde; İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Emre Ağca, İlçe Spor Müdürü Caner Taymış, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adana Şube Başkanı Mehmet Aslanbaba, belediye meclis üyeleri ve çok sayı da vatandaş ve sporsever katıldı.

 

  80 TAKIM 320 SPORSEVER KATILDI


 Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak;

“  Cumhuriyetimizin 95.yılı kapsamında uyuşturucuyla mücadele ve gençliğimizi spora özendirme amacıyla düzenlediğimiz;  “ Sokak Basketbolu Turnuvası “ için toplanmış bulunuyoruz. Çağımızın en önemli sorunlarından olan uyuşturucu özellikle genç dimağları zehirlemekte ve gençlerimizi içinden çıkılmaz bir yola sürüklemektir. Amacımız bu hususta gençliğimizi uyuşturucuya karşı korumak ve sporsever bir kitle haline getirmektir. Basketbol popüler sporlarda öncü bir branş. Bugün burada küçükler, minikler, büyükler ve master kategorilerinde 80 takım toplamda 320 sporcu dostluk içinde spor müsabakalarında bulunacaklar. Umudumuz gençliğimizi uyuşturucu illetinden uzak tutmak ve spora özendirmektir. Ceyhan Belediyesi olarak etkinliğimize paydaşlık yapan tüm kurum ve kuruluşlara çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimiz genç ve sağlıklı nesillere emanettir. Emanete sahip çıkacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. " dedi. 

 CUMHURİYET TÜM SALDIRILARA RAĞMEN 95 YILDIR AYAKTADIR


Boydak; konuşmasının Cumhuriyet vurgusu yaptı.“ Cumhuriyetimiz, 1923’ten bugüne ülkemiz çok badireler atlattı. Nice ihtillaller, ekonomik yaptırımlar ve savaşlara maruz kaldık. Ama necip milletimiz sayesinde hepsini alaşağı etmesini bildik. Son olarak 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen darbe girişimi aziz milletimizin göğsünü siper etmesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin yıkılmayacağı, esir alınamayacağı tüm dünyaya kanıtlanmış oldu. Ülkemize saldıranlar şunu unutmasınlar ki Türkiye eski Türkiye değil güçlü ve bölge de söz sahibi olan bir ülkedir. Cumhuriyetimiz tüm saldırılara rağmen 95 yıldır ayaktadır ve dimdik ayakta kalmaya devam edecektir.


KATILIMCILARA HEDİYE


İSKEN AŞ`nin verdiği destekten dolayı Başkan Boydak tarafından firma yetkilisine teşekkür plaketi verilirken, turnuvaya katılan tüm takımlara forma ve basketbol topu hediye edildi. 

 

 


  • Facebook
  • YORUM YAP