adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,678 USD-S:5,689 EURO-A:6,35 EURO-S:6,361

Yaşlılar Yararına Kermes…

Öğrenciler, Seyhan Huzurevi’nde kalan yaşlılar yararına kermes düzenledi. Kermesten elde edilen gelirle alınan ağız ve diş sağlığı ekipmanları Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkez Müdü
  • Yaşlılar Yararına Kermes…
< >
3.7.2019 İzzet AYDEMİR Kültür Sanat 287 Kişi Okudu

 

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Abdi Sütcü Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Yaşlı Bakımı Programı öğrencileri anlamlı bir etkinliğe imza attı. Öğrenciler, Seyhan Huzurevi’nde kalan yaşlılar yararına kermes düzenledi. Kermesten elde edilen gelirle alınan ağız ve diş sağlığı ekipmanları Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkez Müdürlüğüne teslim edildi.

 

ÇÜ Abdi Sütcü Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu fuayesinde düzenlenen ve yoğun ilgi gören kermes projesi hakkında bilgi veren Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Neslihan Boyan, toplumun temel taşı olan yaşlılar yararına düzenlenen etkinlikte emeği geçen öğrencilerine teşekkür etti.

 

Prof. Dr. Boyan: “Yaşlılarımıza Sahip Çıkmak İnsanlık Görevimizdir.”

Her insan için değişik anlam ve önem ifade eden yaşlılığın hayatın çok özel bir dönemi olduğunu ifade eden Prof. Dr. Boyan, “Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir. Bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir. Toplumda bu bilincin yerleşmesi, bugüne kadar olduğu gibi gönüllü kuruluşlarımızın ve yurttaşlarımızın katkıları ile yaşlılarımıza daha iyi yaşama koşulları sağlayabilir. Yaşlılarımıza ve onların sorunlarına sahip çıkmak insanlık ve yurttaşlık görevimizdir.” dedi.

 

Ağız ve Diş Sağlığını Sürdürmeye Yönelik Ürünler Alındı

Prof. Dr. Boyan şöyle devam etti;

“Bu düşünce ve inanışla yola çıkarak gelecekte yaşlı bakım alanında hizmet verecek olan Yaşlı Bakımı Programı öğrencilerimize bu sorumluluk duygusu ve bilincini aşılamak amacı ile bu kermesi düzenledik. Abdi Sütcü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakımı Programı öğretim elemanları Hamide Şişman ve Dudu Alptekin gözetiminde düzenlenen bu kermesten elde edilen gelir ile Huzurevinde yaşayan yaşlılarımıza ağız ve diş sağlıklarını sürdürmeye yönelik ürünler alınarak Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkez Müdürlüğüne teslim ettik.

  • Facebook
  • YORUM YAP